INKWIZYCJA

Inkwizycja

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#31 2007-09-22 11:40:06

Daghryl

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 27

Re: Gniewko

Nie sluchaj ich. Rob respeca a zobaczysz co potrafi zrobic warrior z Inkwizytorem i Wluczykijem za plecami.
Musisz jednak wiedziec ze najpierw czekaja Cie setki godzin spedzone na BG, w ktorych bedziesz ginal w ciagu kilku sekund i czekal do 30 na odrodzenie.
Jesli naprawde myslisz o grze w PvP warto byloby pomyslec nad wycraftowaniem broni z BSa (bo bron dla warriora jest najwazniejsza), a do tego przydaloby Ci sie 8 primal nether zeby ja pozniej ulepszyc.

Offline

 

#32 2007-09-22 12:28:31

kalimaas

Gadula

9315626
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-08-11
Posty: 56

Re: Gniewko

Dag nie musisz mi tlumaczyc,co to PVP.Wiem jak sie ginie i jak jest irytujace to kiedy obok ciebie stoi heal i patrzy jak giniesz.Wiem tez co znaczy miec za soba heala na BG.Do 70 lvl gralem tylko BG i bilem XP.

Offline

 

#33 2007-09-22 17:56:26

Khargal

Gadula

status (Nieznajomy)
6098908
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-09-01
Posty: 25
WWW

Re: Gniewko

Katastrofa napisał:

Jest wystarczajaco ludzi, z ktorymi bedziesz mogl sie pobawic w instance.

no nie wiem... ja bym polemizowal. od ogolnej liczby czlonkow odejmij -70lvle ktore są porażającą wiekszościa, z tego co ci zostało odejmij graczy ktorzy zajmuja sie tylko i wylacznie pvp ktorych rownierz nie jest malo, kolejni to gracze nieaktywni, wez jeszcze poprawke na to ze ciezko jest zrobic powazny raid majac 10 tankow, 2 dpsow i jednego healera, na przykład. A teraz po tym wszystkim wyobraz sobie zebranie do kupy wszystkich o jednej porze.
Moze troche koloryzuje, ale warto to przemyslec... 

A ogolne moje zdanie jest takie ze trudno nie zgodzic sie z Daghrylem, albo zabieramy sie za pvp i to robimy albo za pve. Jezeli gildia bedzie opierala sie na tym ze kazdy robi to co mu sie podoba, no to mozemy sobie robic reorganizacje do usranej smierci. Jako gildia powinniśmy skupic wsrod siebie ludzi ktorzy maja wspolny cel.

@Khanador

(zostaw honor na HWLa - podstawa do BG na 70 tylko ze wzgledu na resilence + zostaw honor na epixy na 70)

powiedziałbym nawet więcej, do 70 jeszcze w sumie daleko wiec zostaw sobie honor na pierwszy arena set bo niedługo ma byc on dostępny własnie za honor, z okazji wprowadzenia trzeciego arena setu.

Ostatnio edytowany przez Khargal (2007-09-22 18:01:10)


...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plszkolenia bhp kielce materace hilding materace janpol