INKWIZYCJA

Inkwizycja

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2007-09-20 14:49:49

Inkwizytor

Wladze Inkwizycji

Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 150

Re: Gniewko

Nie dzieje sie nic ciekawego jesli chodzi o plaszczyzne PVE - to fakt. Ale wina lezy w samych graczach, ktorzy maja (czy moze mieliby) ochote bawic sie w PVE. Brak organizacji, kokretnego przewodnika (badz przewodnikow). Gniewko staral sie cos zrobic ale niezbyt duzo z tego wyszlo (aczkolwiek z dnia na dzien przybywa osob attuned do Kara). Dlatego tez zreorganizowalismy strukture gildii, co ma w swoim zamiarze dac graczom PVE wiecej mozliwosci. Odeszlo juz pare osob, czyli skompletowac raid (nawet na Kara) bedzie problem (tak swoja droga). Slusznie zauwazyla Katastrofa, odchodza ludzie ktorych pociagaja bardziej sukcesy osobiste. Ja ze swojej strony nigdy nie oczekiwalem nic od gildii. Jestem w niej 70 lvli, duzo dawalem bez jakiejkowiek checi brania czegokolwiek w zamian. Liczyla sie zawsze tylko i wylacznie dobra zabawa. Na poczatku nie bylo nas nawet 10 osob zeby moc zalozyc gildie, wiec placilem randomom za zlozenie podpisu na aplikacji. Chec stworzenia czegos wspolnie ze znajomymi wziela zdecydowanie gore (podczas gdy moglismy po prostu pojsc na latwizne i dolaczyc do ktorejs z setek gildii na Executusie). Od 70 lvli bawie sie w PVP z ludzmi z gildii, ktorzy w ten wlasnie sposob spedzaja chwile w grze. I nie narzekam, zawsze bylismy swietnie zorganizowani, co weekend walczylismy w premade'dzie, siedzielismy wspolnie na X9 lvlu (miesiacami czasami), wspolnie levelowalismy, pomagalismy sobie nawzajem zdobyc niezbedne itemy z instansow. Jestem dumny z tego, co przez ten czas udalo sie nam osiagnac. W miedzyczasie dolaczylo do nas sporo ludzi (z gildii PVE feniks+nowych graczy). Czesc z nich ma ochote robic PVP, a czesc PVE. Rozumiem, ze ciezko jest cokolwiek zorganizowac ale nie jest to niemozliwe. Czasem potrzeba czasu, czasem checi, czasem i tego i tego. Nam, graczom ukierunkowanym na PVP "wychodzi" organizowanie czasu w grze juz 70 lvli. Ale zla rzecza (przynajmniej dla ducha PVP) jest sie poddac. A jeszcze gorsza - zmienic barwy. Dziwie sie tym, ktorzy odeszli. Z drugiej strony nie byli to gracze "przywiazani" do gildii. Dolaczyli do nas pozno, prawdopodobnie ich oczekiwania dotyczace raidowania przerosly troche nasze mozliwosci (aczkolwiek kazdy byl poinformowany na poczatku, iz jestesmy gildia PVP z zalozenia). Tak jest jak sie stalo. We are where we are (jak mawia moj szef lol). Miejmy nadzieje, ze wyciagniemy z tego wnioski na przyszlosc, nie damy sie zmanipulowac i zrealizujemy wspolnie nasze cele (nawet te jednostkowe). Czyli po naszemu : dupa w troki i do roboty...

P.S. Btw jak slusznie przypomina nam co jakis czas mezny warrior Daghryl oraz napis na stronie www Inkwizycji : jestesmy gildia PVP. I jesli polegniemy na froncie PVE nie bedziemy mieli sie czego wstydzic.


http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/sygnatura.jpg
Wiem, ze mam problemy z interpunkcja...

Offline

 

#17 2007-09-20 16:21:38

Fawex

Gadula

4434298
Skąd: Wa-wa
Zarejestrowany: 2007-06-17
Posty: 40
WWW

Re: Gniewko

Aż łezka uroniłem jak to czytałem ^.^


http://www.forumsextreme.com/imgs1/aAc_Pistols.gif

Offline

 

#18 2007-09-20 16:59:51

Tur

Swoj chlop/ Swoja kobitka

3482822
Skąd: Stalowa Wola
Zarejestrowany: 2007-06-08
Posty: 18

Re: Gniewko

Ja i tak zawsze miałem większą satysfakcje z ubicia alianta niż jakiegoś tam moba


http://www.spoonman.eu.org/files/tur.gif

Offline

 

#19 2007-09-20 17:33:40

kalimaas

Gadula

9315626
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-08-11
Posty: 56

Re: Gniewko

Swoim skromnym zdaniem powiem tak,jesli bedzie trzeba wroce z powrotem do PvP,aczkolwiek w tej chwili chcialbym zakosztowac chociaz troche PvE.Nie mowie tu o Kara itp.,ale od czasu do czasu fajnie by bylo zrobic instansa z ludzmi z gildii.

Offline

 

#20 2007-09-20 21:21:17

Khanador

Gadula

10961
Call me!
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 154

Re: Gniewko

No wlasnie! Ot takie bezmyslne bicie mobow jest nudne i ble, ale już questy grupowe, jakies instanty.. to juz jest ciekawe Nie daje tyle radochy i adrenaliny jak zdeptanie gnoma, ale ma swoje uroki i jest to dobry i wskazany przerywnik

A jak już jestesmy przy PvP i PvE... powiedzcie mi czy komplecik Warlord's Earthshaker (http://www.wowhead.com/?itemset=386) na PvE w Outlandach też się przyda, czy sobie darować i zbierać honor na cos innego? Prawde mówiąc porównywałem go z tym z 70 lev i jakoś ten z wyższego poziomu nie zachwyca...


http://armory.mmo-champion.com.nyud.net:8080/sig.php/759080stPTb.png

Offline

 

#21 2007-09-20 21:46:39

Khargal

Gadula

status (Nieznajomy)
6098908
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-09-01
Posty: 25
WWW

Re: Gniewko

oj, wbijasz do outlandow robisz kilka pierwszych q i masz porównywalny sprzęt, a zebranie honoru na to wszystko to jest masakra.


...

Offline

 

#22 2007-09-21 09:05:58

Khanador

Gadula

10961
Call me!
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 154

Re: Gniewko

hmm... o tak o?


http://armory.mmo-champion.com.nyud.net:8080/sig.php/759080stPTb.png

Offline

 

#23 2007-09-21 09:42:18

Inkwizytor

Wladze Inkwizycji

Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 150

Re: Gniewko

Khanador napisał:

hmm... o tak o?

Tak. Pierwsze questy w Outlandach (czasem dlugie chainy) dadza Ci sprzet porownywalny z T2+pierwsze 2 instansy itemy juz z socketami. Wiec zamiast zbierac t0, przerabiac go na t0.5 w Azeroth, robic repe dla "starych" frakcji po rewardsy, badz tluc honor na Warlorda (zostaw honor na HWLa - podstawa do BG na 70 tylko ze wzgledu na resilence + zostaw honor na epixy na 70) naprawde polecam levelowanie do 58 jak najszybciej, a nastepnie przekroczenie portalu do pradawnego ladu i rozpoczecie przygody z "nowym" WoWem

Edycja : to juz sie zaczyna na maxa OT

Ostatnio edytowany przez Inkwizytor (2007-09-21 09:43:33)


http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/sygnatura.jpg
Wiem, ze mam problemy z interpunkcja...

Offline

 

#24 2007-09-21 11:49:51

Khanador

Gadula

10961
Call me!
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 154

Re: Gniewko

To żeby nie było OT... Juz niebawem (mam 56 lev)... przekroczę portal w poszukiwaniu.. Gniewka!

Dzięki za rady. Zbieram zatem na HWL'a ;-) Jak juz bede mial troche gratów z OT, to mam na 60 lev sobie poszaleje troche na AV

Pozdr!


http://armory.mmo-champion.com.nyud.net:8080/sig.php/759080stPTb.png

Offline

 

#25 2007-09-21 15:28:45

Gniewko

Gadula

Zarejestrowany: 2007-05-21
Posty: 31

Re: Gniewko

Do Katastrofy:

Masz Kat preQ do Kara? Nie? To zrób (masz opis "step by step" w innym moim poście). Potem zarzucaj że łatwiej się przenieść niż coś zrobić. Co do Kara to zrobiłem z pewnością więcej w tej kwestii dla tej Gildii niż co poniektórze "starzy" gracze. W gildii jest marazm i próby nadania nowych stopni nic nie dadzą.

Tak samo jak zrobienie Raid day...skoro do NAJPROSTSZEGO raidu wciąż nie mamy kompletu ludzi. Jak do Kara Wam sie nie chce robić to co z Black Temple, Magnet albo Grull Lair?

Czyli jak rozumiem Kat, mam zabrać poza Gniewkiem także alty i nie pokazywać się w Gildii?

Ostatnio edytowany przez Gniewko (2007-09-21 15:30:13)

Offline

 

#26 2007-09-21 21:30:06

Inkwizytor

Wladze Inkwizycji

Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 150

Re: Gniewko

Gniewko napisał:

Do Katastrofy:
Potem zarzucaj że łatwiej się przenieść niż coś zrobić. Co do Kara to zrobiłem z pewnością więcej w tej kwestii dla tej Gildii niż co poniektórze "starzy" gracze.

Nie wiem dlaczego w dalszym ciagu tego nie rozumiesz. "Starzy" gracze sa pvp nikt z nas nie myslal o robieniu Kara. Poniewaz sporo osob o to pytalo zaczelismy robic attunement - dla dobra gildii i wspolnej zabawy.

Gniewko napisał:

W gildii jest marazm i próby nadania nowych stopni nic nie dadzą.

Z taka postawa, to nawet gdyby nasze szeregi w 50% skladaly sie z ekipy Game Masterow Blizzarda tez bysmy nic nie zrobili.

Gniewko napisał:

Tak samo jak zrobienie Raid day...skoro do NAJPROSTSZEGO raidu wciąż nie mamy kompletu ludzi. Jak do Kara Wam sie nie chce robić to co z Black Temple, Magnet albo Grull Lair?

Dlatego najlepiej jest po prostu odejsc wtedy automatycznie jest wiecej ludzi i wieksze szanse na zrobienie Kara.

Gniewko napisał:

Czyli jak rozumiem Kat, mam zabrać poza Gniewkiem także alty i nie pokazywać się w Gildii?

Gniewko, szanuje Cie bardzo jako gracza (chociaz delikatnie zmienilem zdanie po Twojej wypowiedzi na temat leechowania Zdziry), nie znam Cie jako czlowieka. Nie napinaj sie niepotrzebnie. Nikt Cie nie wygania, slowa Katastrofy jak najbardziej maja znaczenie jesli chodzi o ducha PVP oraz ducha przyjazni ale nie oznaczaja doslownie WON. Masz Milczka - maga zrobionego pod pvp, byc moze Inkwizycja nie jest miejscem dla Gniewka. Dla mnie to proste.


http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/sygnatura.jpg
Wiem, ze mam problemy z interpunkcja...

Offline

 

#27 2007-09-21 22:00:18

Katastrofa

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 53

Re: Gniewko

Do Gniewko :
Przede wszystkim, moja wypowiedz NIE byla skierowna bezposrednio do Twojej osoby, tylko do wszystkich ktorzy odeszli lub zamierzaja odejsc. PO drugie, to nie zauwazylam marazmu w naszej gildii od strony PVP, nigdy! Od samego pocztaku (czyli od 19), ZAWSZE bylismy najlepszym premade'em w naszej battlegroup ( i kazdy Ci to powie). Niektorzy gracze z naszego premade'u ciesza sie slawa do tej pory,  chociaz zawiesili chwilowo PVP.
Kazdy z tej gry wynosi cos dla siebie, moze Cie to zdziwi ale sa tacy dla ktorych walka gracz vs gracz jest wiekszym wyzwaniem i satysfakcja niz gracz vs AI. Ja naleze wlasnie do takich osob, dlatego nie rozumiem o co CI chodzi z tym prequestem do Kara. Powiedziales to tak, jakby to mialo byc wyznacznikiem tego czy jestem PRO, czy nie (ja w ogole nie jestem PRO, ja tak naprawde jestem tylko taktykiem :P ).  Dla mnie np. wyznacznikiem bycia PRO sa umiejetnosci PVP, a Twoich nie poznalam. Nie wiem czy zajmujesz sie w ogole  PVP ale na pewno nie widzialam Ciebie w naszym premade'zie. W kazdym badz razie, kazdy ze starszych gildiowiczow sluzy tip'ami odnosnie battleground'ow (niestety  "OPIS STEP BY STEP" raczej niewiele pomoze, bo w PVP nie da sie dzialac schematycznie w odroznieniu do wszystkich dzialan zwiazanych z PVE ). Moze jak juz bedziesz mial totalnie powyzej dziurek nosa zmudnego instance'owania , zrozumiesz dlaczego tak bardzo lubimy  nieobliczalne, pelne emocji battlegroundy w towarzystwie przyjaciol. JAk zapytasz jakiegokolwiek starego gracza wow'a, co jest w nim najfajniejsze, kazdy Ci powie, ze wlasnie mozliwosc grania ze znajomymi. Ta gra stracilaby polowe swojego uroku, gdyby byla tylko dla Single Player. Jest to w koncu MMORPG i z zalozenia chodzi w niej o wspolprace, czesto zufanie do czlonkow grupy a przez to pewnie troche i przyjazn. Dlatego dziwie sie kazdemu, kto z zamierzenia jest "wolnym strzelcem" i tyle..
Pozdro

Offline

 

#28 2007-09-22 00:35:42

kalimaas

Gadula

9315626
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-08-11
Posty: 56

Re: Gniewko

To i ja cos dorzuce...
Po tych wypowiedziach zaczynam sie powaznie zastanawiac nad zmiana speca na arms/fury,jak mialem przez cale 70 lvli.Chociaz zal troche,bo chcialem pozwiedzac wszystko co ta gra ma do zaoferowania,ale trudno liczy sie ogol.
W niedziele Kali bedziec lubic PVP.
Pozdrawiam.

Offline

 

#29 2007-09-22 09:46:49

Inkwizytor

Wladze Inkwizycji

Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 150

Re: Gniewko

Kali nie musiec tak robic
Co z heroikami i Kara no chyba ze masz ochote przestac robic pve na jakis czas albo moze robic co tydzien retalenta (w sumie to tez jest dobry pomysl - nie moj oczywiscie lol) w zaleznosci od planu dzialania.


http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/sygnatura.jpg
Wiem, ze mam problemy z interpunkcja...

Offline

 

#30 2007-09-22 11:00:17

Katastrofa

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 53

Re: Gniewko

Kali,
Absolutnie nie rob retalenta jezeli jeszcze CI sie nie przejadlo PVE. Bardzo nam potrzebni w gildii PVE'owcy Jest wystarczajaco ludzi, z ktorymi bedziesz mogl sie pobawic w instance. TO co napisalismy nie ozancza, ze bedziemy sie skupiac wylacznie na PVP. Nawazniejsze dla nas jest dobro gildii i jezeli to ma oznaczac nasza obecnosc na instance'ach, to my na nich bedziemy Obiecuje. Wlasnie zaczynamy na ostro ze soba instance'owac, wiec przydasz sie cholernie. PVP i tak teraz zeszlo troszke na drugi plan, poki organizacja gildii nie bedzie dzialac jak w szwajcarskim zegarku. Jak juz wpadniemy w rutyne PVE, zaczniemy znowu sie powaznie bawic PVP. POki co, celem wszystkich jest zrobienie prequestow do KARA ^^ i na tym sie skupmy.  Pozdro

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plszkolenia bhp kielce materace hilding materace janpol