#46 2007-09-18 20:17:44

Inkwizytor

Wladze Inkwizycji

Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 150

Re: Rangi + Zasady Gildii

To moze zostawmy general, brzmi lepiej niz komandor, bardziej fachowo, wymownie...poza tym wszystko jest OK, zamiast Rekruta moze Wierny (tak jak bylo do tej pory) skoro Rekrut Ci sie nie podoba...


http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/sygnatura.jpg
Wiem, ze mam problemy z interpunkcja...

Offline

 

#47 2007-09-19 19:31:00

Daghryl

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 27

Re: Rangi + Zasady Gildii

Inkwizytor napisał:

(ktos moze powiedziec, ze jak bedziemy do wszystkiego to tak samo jakbysmy byli do niczego)

Ja tak wlasnie powiem.
Chcialbym aby nasza gildia byla przez wszystkich kojarzona jako ostoja dla poslkich wyjadaczy w PvP, a nie jakies niewiadomo co bez osiagniec.
Gildia liczy 150 postaci z czego 70% to alty, aktywne moze przez dzien w miesiacu. Wolalbym aby tych postaci bylo z 30 i kazda aktywna, wtedy przynajmniej wiadomo by bylo na czym stoimy i co mozna z tego wyciagnac.

Offline

 

#48 2007-09-20 09:05:15

Khanador

Gadula

10961
Call me!
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 154

Re: Rangi + Zasady Gildii

To może założymy drugą gildię? Gildię dla altów i bankierów, żeby nie zasmiecały właściwej inkwizycji?
Słuszne wydaje się to, co napisał Daghryl, że nasza gildia wygląda śmiesznie z kilkoma 70-kami, kolejnych kilkanaście osób gra aktywnie i powoli dobija do 70 poziomu, ale reszta to bankierzy i alty i jeszcze jakieś nieznane osoby.

W gildii możnaby zostawić alty z przeznaczeniam na BG, bo pare osób specjalnie zrobiło postaći na 19, 29 czy tez 39 lev. Jeśli mamy coś znaczyć nie powinnismy sie ograniczyć tylko do 70 lev. Niech zarówno Horda jak i Przymierze widzi nas na wszystkich BG w każdy BG-Weekend.

No a co do tego całego PvP vs. PvE - ze swojej strony PvP baaardzo mnie kręci i się podoba, ale nie mam zamiaru tylko do tego się ograniczać, nawet po osiągnięciu tego 70 poziomu. Świat WoW jest ogromny i nie po to daję się doić co miesiąc żeby tego świata nie zobaczyć ;-) Nawet jeśli nasze raidy pozostawiałyby wiele do życzenia w porównaniu do tych, które organizują gildie czysto PvE, to nie widzę podstaw do tego, aby odsunąć PvE na aż tak daleki plan. Stąd tez moja propozycja Raid Day, którą w osobnym temacie przedstawiłem.

Ostatnio edytowany przez Khanador (2007-09-20 09:06:43)


http://armory.mmo-champion.com.nyud.net:8080/sig.php/759080stPTb.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plszkolenia bhp kielce materace hilding materace janpol