INKWIZYCJA

Inkwizycja

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#16 2007-11-10 01:01:39

Nova

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-25
Posty: 42

Re: Jak gildia dba o teamplay?

To co Dag napisal jest w pewnym sesie wazna kwestia, mianowicie zdanie z "zasluguje na pomoc". Niechce pisac tutaj wywodow ale duzo osob ma rozne podejscie do gry. Niechce tu też robić za wójka wyjadacza w wowie bo sie takim nie czuje ale po prostu lubie grać z osobami które wiedzą o co w tej grze chodzi i potrafią w nia grac, wtedy wszystko idzie gładko sprawnie i szybko + jest sporo zabawy na teamspeaku bo mozna pogadac o praktycznie wszystkim a gram w ta gre tylko i wylacznie for fun.


http://armory.mmo-champion.com.nyud.net:8080/sig.php/873496rveXt.png

Offline

 

#17 2007-11-10 07:56:05

Khanador

Gadula

10961
Call me!
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 154

Re: Jak gildia dba o teamplay?

Dagh, współczuję zatem doświadczeń z pomaganiem innym. Rozumiem Ciebie jak najbardziej... ale mamy po prostu inne podejście do tego tematu. Pewno, że podejście do gry ma znaczenie, ale nie zapominaj o tym, że doświadczenie, umiejętność gry ludzie uczą się nie tylko samemu, ale przede wszystkim słuchając i podpatrując innych. Jeśli nie dajemy im na to okazji, to nie dziwmy się temu, że potem nie wiedzą co robić.
Ja tam prawie zawsze pomagam, dla mnie to nie problem. Zasłużyć na pomoc? Nie.. to ja sobie powinienem zasłużyć na wdzięczność za pomoc, a tym samym szacunek. Dużo więcej to dla mnie znaczy


http://armory.mmo-champion.com.nyud.net:8080/sig.php/759080stPTb.png

Offline

 

#18 2007-11-10 10:43:20

Daghryl

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 27

Re: Jak gildia dba o teamplay?

kalimaas napisał:

Dlaczego ktos ma udowadniac,ze zasluguje na Twoja pomoc,Dag?Nie chcesz nie pomagaj.Proste.

Mysle ze wyjasnilem to wystarczajaco w poprzedniej notce.

Offline

 

#19 2007-11-10 10:49:19

Daghryl

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 27

Re: Jak gildia dba o teamplay?

Khanador napisał:

Dagh, współczuję zatem doświadczeń z pomaganiem innym. Rozumiem Ciebie jak najbardziej... ale mamy po prostu inne podejście do tego tematu. Pewno, że podejście do gry ma znaczenie, ale nie zapominaj o tym, że doświadczenie, umiejętność gry ludzie uczą się nie tylko samemu, ale przede wszystkim słuchając i podpatrując innych. Jeśli nie dajemy im na to okazji, to nie dziwmy się temu, że potem nie wiedzą co robić.
Ja tam prawie zawsze pomagam, dla mnie to nie problem. Zasłużyć na pomoc? Nie.. to ja sobie powinienem zasłużyć na wdzięczność za pomoc, a tym samym szacunek. Dużo więcej to dla mnie znaczy

Mi chodzi wlasnie o to czy ktos chce sie uczyc, czy poprostu pojsc bo najmniejszej linii oporu.
Mowicie o pomocy, a ilu z was chce zostac healerem w PvP, ktorych tak bardzo potrzeba? Wybor odpowiedniej specjalizacji to tez pomoc. Ja zaczalem grac warrkiem bo w gildii nie bylo wtedy warka. Jesli spotkam healera, ktory bedzie mial konkretna wizje rozwoju swojej postaci to z pewnoscia mu pomoge, nie tylko w questach ale nawet w farmieniu matsow i wszystkim innym bo wiem jakie to dla nich ciezkie.

Offline

 

#20 2007-11-10 11:12:33

kalimaas

Gadula

9315626
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-08-11
Posty: 56

Re: Jak gildia dba o teamplay?

ale nam sie dyskusja zrobila...
ale bardzo dobrze...
jak to moja mama mawia: "synku,trzeba rozmawiac"

Offline

 

#21 2007-11-10 15:33:31

Fawex

Gadula

4434298
Skąd: Wa-wa
Zarejestrowany: 2007-06-17
Posty: 40
WWW

Re: Jak gildia dba o teamplay?

Czyli wnioskując nie mam szans na pomoc z twojej strony, bo jestem hunterem? No co jaj co ale healerem to w życiu nie zostanę...


http://www.forumsextreme.com/imgs1/aAc_Pistols.gif

Offline

 

#22 2007-11-10 17:23:08

Daghryl

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 27

Re: Jak gildia dba o teamplay?

Fawex napisał:

Czyli wnioskując nie mam szans na pomoc z twojej strony, bo jestem hunterem? No co jaj co ale healerem to w życiu nie zostanę...

Jesli chodzi o 30 minut na jakiegos questa, albo cos innego gdy jestem w poblizu to nie ma problemu. Jesli jednak chodzi o pomoc bardziej czasochlonna jak farmienie primali itp. to nie. Poprostu nie mam na to czasu. Nie chce nikogo oszukiwac, nie gram w ta gre zeby pomagac innym. Jednak zalezy mi bardzo na wizerunku tej gildii zwlaszcza w dziedzinie PvP. Nigdy nie zostaniesz healerem, no wcale sie nie dziwie przeciez nie bedziesz leczyl bandazami. Jest jednak sporo klas, ktore healerami by byc mogly ale nie chca, nie chca tez poswiecic swego czasu na ulepszenie gearu swojej postaci, chca by wszystko bylo im podawane na tacy. Jak to podejscie sie nie zmeini to dalej bedziemy dostawali w pizde na BG tak jak wczoraj.

Offline

 

#23 2007-11-22 21:37:15

Sepphiroth

Mlody/a

Zarejestrowany: 2007-11-22
Posty: 3

Re: Jak gildia dba o teamplay?

A z tym to w gildii jest różnie. Sporo razy pytałem o pomoc w questach, instancjach itp. Najczęściej odpowiedzią jest cisza ^^. Więc ok , zrobiłem lockiem tyle ile mogłem samemu. Robiąc alta myślałem , że będzie trochę lepiej. Jednak ostatnio chcąc zrobić parę questów grupowych w nagrandzie zobaczyłem , że jest jak było : ). Nie wzięto mnie do grupy ponieważ z 70 szło to szybciej ^^ ok . Jeśli ktoś mnie prosi o pomoc to staram się pomagać, nie mówię przy tym, że jestem altruistą i nie oczekuję tego od innych. Na szczęście jest parę osób, z którymi gra się przyjemnie. A co do reszty , to często mam odczucie , że po prostu ma mnie w dupie.


http://armory.mmo-champion.com.nyud.net:8080/sig.php/941833lVyTw.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgim16klasa1b prace ziemne Złotów wolne domki Piaski