#1 2007-03-18 17:27:01

Inkwizytor

Wladze Inkwizycji

Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 150

Forum

Siema
Moze dobrym pomyslem jest (tak na poczatek), zeby wszyscy rejestrowali sie na Forum nickami z gry ?
Do Admina - czy mozesz wlaczyc komende [img][/img] plz (o ile to mozliwe) ? (o juz jest)
Proponuje oddzielny thread odnosnie banku - sonda czy chcemy/po co/co w nim trzymac (skoro nie instansujemy jeszcze(???) w formie PRO)
Dzieki i pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez Inkwizytor (2007-03-18 17:33:02)


http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/sygnatura.jpg
Wiem, ze mam problemy z interpunkcja...

Offline

 

#2 2007-03-18 17:33:04

Adargh

Administrator

2986978
Zarejestrowany: 2007-03-16
Posty: 94

Re: Forum

No ja jak najbardziej jestem za - rejestracja pod nickami w grze wiele ulatwi.
(Opcja image w podpisach dodana)


Pro Gloria Et Patria

Offline

 

#3 2007-03-18 17:37:09

Inkwizytor

Wladze Inkwizycji

Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 150

Re: Forum

Super sprawa ^^ dzieki, co powiesz na umieszczenie naszego logo tam na gorze pod logo WoW'a , wtedy bedzie moze przyjemniej, gildiowo bardziej, a w sygnaturce bedzie mozna zaszalec z wlasnymi pomyslami zwiazanymi z postacia w grze...
pozdr

chcesz to logo Inkwizycja na szarym tle z klimatyczna rycina na emaila ? podaj mi moze jakos (wyslij z forum czy cos, bo masz ukrytego swojego w profilu, a korzystajac z forumowego automatu nie moge dokleic pliku zadnego)
/ty

Ostatnio edytowany przez Inkwizytor (2007-03-19 21:01:47)


http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/sygnatura.jpg
Wiem, ze mam problemy z interpunkcja...

Offline

 

#4 2007-03-20 22:46:57

Adargh

Administrator

2986978
Zarejestrowany: 2007-03-16
Posty: 94

Re: Forum

Inkwizytor napisał:

co powiesz na umieszczenie naszego logo tam na gorze pod logo WoW'a , wtedy bedzie moze przyjemniej, gildiowo bardziej, a w sygnaturce bedzie mozna zaszalec z wlasnymi pomyslami zwiazanymi z postacia w grze...
pozdr

Ekhm tak jak juz pisalem w grze - potrzebujemy obu obrazkow na jednym adresie URL - mmoze gdzies na serwerze gildi by sie znalazlo miejsce - jak bedzie adres to nie bedzie problemu







Ludzie, ludzie i jeszcze raz ludzie - bez nich to forum nie ma sensu - takze bede marudzil o to zeby sie rejestrowac dopoki nie bedzie tu 70% gildii... Dlatego prosba do szefostwa - moze troche przycisnac naszych leniwych gildiowiczow...


Pro Gloria Et Patria

Offline

 

#5 2007-03-21 12:36:10

Silveniss

Gadula

4036556
Call me!
Skąd: Doncaster
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 78
WWW

Re: Forum

Adargh ...Jestes najlepszym naganiaczem jakiego spotkalem ... jek tak dalej bedzie to i 99% gildi bedzie na forum ... gratulacje i tak trzymaj...


... Anarchy in the UK

Offline

 

#6 2007-03-21 20:57:00

Inkwizytor

Wladze Inkwizycji

Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 150

Re: Forum

Adargh napisał:

Inkwizytor napisał:

co powiesz na umieszczenie naszego logo tam na gorze pod logo WoW'a , wtedy bedzie moze przyjemniej, gildiowo bardziej, a w sygnaturce bedzie mozna zaszalec z wlasnymi pomyslami zwiazanymi z postacia w grze...
pozdr

Ekhm tak jak juz pisalem w grze - potrzebujemy obu obrazkow na jednym adresie URL - mmoze gdzies na serwerze gildi by sie znalazlo miejsce - jak bedzie adres to nie bedzie problemu

Jasne ze bedzie miejsce, daj emaila (w grze czy wyslij pusty list na mojego) to wysle ci logo, jak skleisz obie czesci, to odeslij na mojego w formie *.jpg najlepiej chociaz i tak przerobie jak bedzie trzeba. Umieszcze go, w tym samym dniu w ktorym go otrzymam, na servie www pod urlem :
http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/ logoforum.jpg
^^ (musialem zrobic ze spacja po ostatnim slashu, bo ucinal adres nie wiem czemu, normalnie spacji nie podawaj)

Jesli macie ochote porobic graficzne sygnatury, to wyslijcie mi tak samo jpg'i i bedziecie mogli ich uzywac podajac ten sam url co powyzej, oczywiscie zamiast logoforum.jpg -> sygnatura.jpg.


http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/sygnatura.jpg
Wiem, ze mam problemy z interpunkcja...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plInfluencerzy busy Kiel