INKWIZYCJA

Inkwizycja

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-04-14 13:32:18

Inkwizytor

Wladze Inkwizycji

Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 150

Spotkanie w realu

Serdecznie zapraszam jesli ktos ma ochote, odwiedzic nas na 20 harrowden rd dzisiaj po poludniu - pogoda jest swietna na piwo i mieso z grilla, sami przyznacie. Nie jest to zaden zjazd gildii, po prostu przyjacielskei spotkanie. Godz dowolna - byle bylo jasno jeszcze, bo po ciemku srednio sie grilluje (zwlaszcza na naszym grillu, ktory bynajmniej ma daleko do bycia PRO). Wiem z tajnych raportow, ktore leza przede mna na biurku, ze Silveniss moze sie pojawic, Wluczykij, a moze nawet Adargh. Zapraszam reszte, ktora tez mieszka w Donny. Innym nie dana zostala szansa kupienia wczesniej biletu, gdyz jest to spontan. /me przeprasza

Przygotowywalem niespodzianke na takie spotkanie, chcialem kupic niebieskie apron'y i namalowac na nich biale blyskawice i zrobic wspolne zdjecie w "tabardach"  ale niestety jak zwykle angielskie ogniwo zawiodlo (gosc po prostu zgubil nr tel do miejsca z ktorego mozna dostac wlasnie niebieskie apron'y). Hehe nawet myslalem jak z lampy, ktora stoi w jadalni u nas, moge zrobic Glowing Brightwood Staff ale to juz by bylo za wiele...

Zapraszam !!!!

Angielskim sposobem, przyniescie to co macie ochote pic i jesc. Cos do palenia sie znajdzie.

Ostatnio edytowany przez Inkwizytor (2007-04-14 13:32:45)


http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/sygnatura.jpg
Wiem, ze mam problemy z interpunkcja...

Offline

 

#2 2007-04-14 13:38:46

Silveniss

Gadula

4036556
Call me!
Skąd: Doncaster
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 78
WWW

Re: Spotkanie w realu

Zgodnie z angirlskim obyczajem moj brytyjski lokaj potwierdzi spotkamie by Royal Mail ...hihi
do zobaczenia po 5pm


... Anarchy in the UK

Offline

 

#3 2007-06-28 23:04:13

hakatri

Gadula

1800801
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-06-28
Posty: 29

Re: Spotkanie w realu

A może by tak jakieś bardziej krajowe spotkanie? :-)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plszkolenia bhp kielce materace hilding materace janpol