#1 2007-06-05 10:16:23

Adargh

Administrator

2986978
Zarejestrowany: 2007-03-16
Posty: 94

IDEA

Jako, ze pomysl ze zdjeciem troche przycichl a i na forum raczej pusto, mysle, ze Inkwizycja potrzebuje jakiejs Idei, jakiegos Dziela, Dokonania, ktore zintegrowalo by gildie. Wiem ze czesc wladz inkwizycji zastanawia sie nad przejeciem alianckiego zamku gdzies tam... 

   Zastanowmy sie wspolnie co Inkwizycja mogla by zrobic razem na tym poziomie graczy ktory mamy. Nie watpie ze udalo by nam sie przejac kontrole nad ktoryms z pomniejszych miasteczek aliantow i utrzymac ja na tyle dlugo zebysmy mogli sie poczuc jak wspolnota ktora potrafi razem czegos dokonac...

Mam nadzieje ze dyskusja zostala otwarta - czekam na komentarze, opinie oraz troche wiecej szczegolow o tym co tam szefostwo sobie planuje...


Pro Gloria Et Patria

Offline

 

#2 2007-06-05 15:09:52

Silveniss

Gadula

4036556
Call me!
Skąd: Doncaster
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 78
WWW

Offline

 

#3 2007-06-05 19:53:19

Inkwizytor

Wladze Inkwizycji

Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 150

Re: IDEA

Adargh ma racje. W najblizszym czasie planujemy raid (KRUCJATE) na Astranaar (na rozgrzewke), a potem na Theramore (jak juz sie wszyscy rozgrzeja). Zapraszamy wszystkich czlonkow Inkwizycji. Kazdy lvl sie przyda. Wiecej informacji wkrotce na guild message of the day.
Niczym Illlidian zakrzykniemy w strone wroga : YOU ARE NOT PREPARED !!!!
Wszystkie chwyty+bron+tortury dozwolone.
Cele misji :
1. zaslynac przed bracmi z gildii wysylajac do piekla jak najwiecej dusz plugawych aliantow
2. zasiac w sercach heretykow smiertelne przerazenie i panike
3. przejac i spalic oba cele najazdu (Astraanar i Theramore)


Oprocz tego w sobote (09.06.2007) jak ktos jest chetny, Gnome Stole My Bike organizuja raid na aliantow ogolnie (nie wiem co ma byc celem, IF czy SW).

Wybiegajac delikatnie w przyszlosc i uchylajac odrobine tajemnicy, gildia niedlugo przejdzie restrukturyzacje - nowe rangi, obowiazki, zasady, bank. A to wszystko dlatego iz coraz blizej nam do osiagniecia dojrzalosci gildiowej, czyli momentu w ktorym pond 50% czlonkow jest na top lvlach. Juz od pewnego czasu dyskutujemy nad przyszloscia Inkwizycji, a cieple weekendowe wieczory z wysmienitym jedzenie z grilla, obfituja w setki nowych pomyslow. Chetnie zapraszamy wszystkich chetnych do dolaczenia sie - znacie adres kwatery glownej Komitetu Rzadzacego Inkwizycji. Wrota stoja otworem. Umysly naszych medrcow rowniez.

Ostatnio edytowany przez Inkwizytor (2007-06-06 00:54:15)


http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/sygnatura.jpg
Wiem, ze mam problemy z interpunkcja...

Offline

 

#4 2007-06-06 12:30:27

Adargh

Administrator

2986978
Zarejestrowany: 2007-03-16
Posty: 94

Re: IDEA

Inkwizytor napisał:

Juz od pewnego czasu dyskutujemy nad przyszłością Inkwizycji, a cieple weekendowe wieczory z wyśmienitym jedzenie z grilla, obfitują w setki nowych pomyslow.

Wypada tylko poprosic o to żeby dyskusje ta przenieść rownierz na forum - nie izolując ludzi którzy nie maja fizycznej możliwości dotarcia do kwatery głównej...

Nic o nas bez nas ze tak powiem... (a i forum sie rozrusza na nowo)


Pro Gloria Et Patria

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgim16klasa1b prace ziemne Złotów wolne domki Piaski