#1 2007-03-26 16:51:20

Silveniss

Gadula

4036556
Call me!
Skąd: Doncaster
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 78
WWW

MAGOWIE ... co jak i z czym ich jesc ...

Podejzewam ze nie tylko ja jestem taki pytajacy wiecznie o jakies sprawy ... ale bylo by dobrze zeby osoby ktore graja lub maja doswiadczenie w gramiu Magiem nieco podpowiedzialy nobom jak grac zeby nie ogladac caly czas swiata wow z pozycji ducha ..hihi...( bo tylko wtedy nikt Cie nie zabije ) oczywiscie widzialem Magow ktorzy swietnie daja sobie rade z innymi klasami ale ... jak zabic Rouge ?? haha albo jak chociaz troszke go sponiewierac ... i wiele innych pytan mi sie to narzuca ... podsuncie jakies taktyki ... Jakie talenty rozwijac zeby bylo przyjemniej mordowac ?? wiem ze wiele informacji mozna zdobyc i internecie ale nie ma to jak kolega powie Ci to co wie osobiscie ... take informacje so nieocenione ... jezeli nie gracie Magiem ... to napewna inna klasa ... napiszcie swoje doswiadczenia albo pytania ... zapraszam do rozmowy ...

ktos kiedys powiedzial a nie napisał:

"kto pyta nie bladzi" ...

haha


... Anarchy in the UK

Offline

 

#2 2007-03-26 21:16:42

Inkwizytor

Wladze Inkwizycji

Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 150

Re: MAGOWIE ... co jak i z czym ich jesc ...

hehehe jeszcze sie przekonasz ze rogale nie beda problemem dla magow, pod warunkiem, ze nie maja na tobie "open" i ze nie wszystko im "wejdzie". ale w kwestii magow pve/pvp budowy talentow na rozne sposoby najlepiej bedzie jak wypowie sie Hadess ^^ on przerobil rozne wersje maga+bawil sie w pvp i nawet wyladowal na pierwszej stronie rankingu pvp servera na ktorym kiedys gralismy...
tak wiec Hadess, masz pole do popisu  ^^


http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/sygnatura.jpg
Wiem, ze mam problemy z interpunkcja...

Offline

 

#3 2007-05-21 10:49:23

Gniewko

Gadula

Zarejestrowany: 2007-05-21
Posty: 31

Re: MAGOWIE ... co jak i z czym ich jesc ...

do 39 lvl idz w full Fire. Wydaj tylko 2 pkt na ten talent z Arcane, ktory obniza resista o 2 pkt.
Sprzet dobieraj pod kątem spell dmg (albo all albo fire). Do 39 lvl klepniesz sprzety z Scarlet Monastry. Z bossa graveyardu leci off hand 12 do spell dmg, z Library dagger +9 spell dmg. Z katedry czapeczka, neck a z schowanego gościa zielone shouldersy. Poza tym Robe of Power (o ile masz tailoring) i Magewave Gloves.
Powinenies uzbierac sprzecik dodający ok 130 spell dmg. Do tego mana na przynajmniej 3000 i Hp na 1400.
Butki i pasek z AB, pierscioneczki z WSG ( sa tak dobre ze bierzsz 2 na 38 i 28 lvl -:-). Do tego trinkecik z WSG zwiekszający spell penetration (tak ten na 20 lvl).
Wydasz 200G na enchanty (Int i Sta oraz niezle by bylo na plaszczyk spell penetration).
Tak ubrany i wyszkolony robisz AB lub WSG w statystykach KB 40 D 0.

Nawet jak nie masz takiego sprzetu to rogali robi sie w miare latwo (o ile to nie twink). Kolejność jest następująca.
1. Dostajesz od rogala.
2. Mrozisz go. Mana shield. Odchodzisz poza zasieg recznej ale przed zasieg dystansowej.
3. Sheep.
4. Nie spieszysz się, czekasz pare sekund (zeby mrozenie sie z cooldownelo, sheep dziala dlugo) rzucasz Pyroblast
5. Fireblast.
6. Jest bliziutko wiec zimny wiaterek z rączki. (slaby rogal juz tutaj padl)
7. Mrozisz.
8. Pyroblast.
9. Fireblast.
10. Dokanczasz Arcane Expl.

Jest duza szansa ze gdzies od Pyro albo Fireblasta dostanie Stuna. W takim wypadku doladowujesz z Fireballa poza kolejnością.

Offline

 

#4 2007-05-22 00:15:05

Silveniss

Gadula

4036556
Call me!
Skąd: Doncaster
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 78
WWW

Re: MAGOWIE ... co jak i z czym ich jesc ...

Gniewko ... jestes Genialny dziala .. mam rozwiniety fire 100% .. nastepne 2pkt wpakuje jak powiedziales a dzis z 37lvl duelowalem z rogalem 38 lvl i zdech przy punkcie no.5 ..haha ... dziekuje .. konkret podpowiedz ...


na tailoring i enchanty nie wydaje .. sam sobie zrobie .. buty i pasek mam ..
Milo Cie widziec na forum ...pozdrawiam SIL

Ostatnio edytowany przez Silveniss (2007-05-22 00:19:08)


... Anarchy in the UK

Offline

 

#5 2007-05-22 19:43:56

Inkwizytor

Wladze Inkwizycji

Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 150

Re: MAGOWIE ... co jak i z czym ich jesc ...

Dzieki Gniewko, na odpowiedz Hadesa niestety nie doczekalismy sie, aczkolwiek taktyka podana przez Ciebie to standard w duelu magiem wiec nie wiem czy Hades powiedzialby cos innego.


http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/sygnatura.jpg
Wiem, ze mam problemy z interpunkcja...

Offline

 

#6 2007-05-23 00:19:28

Adargh

Administrator

2986978
Zarejestrowany: 2007-03-16
Posty: 94

Re: MAGOWIE ... co jak i z czym ich jesc ...

Hades - dupa - jeszcze nic nie napisal na forum...


Pro Gloria Et Patria

Offline

 

#7 2007-05-23 12:19:21

Silveniss

Gadula

4036556
Call me!
Skąd: Doncaster
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 78
WWW

Re: MAGOWIE ... co jak i z czym ich jesc ...

Spoiler:

Spoiler:

Pozostanmy w wierze bracie Adargh ... nie cierpiace zwloki sprawy zatrzymaly naszego mentora Hadesa przed napisaniem tych jakze zacnych naukowych woluminow, niezbednych nam w naszych zmaganiach z szatanska i plugawa nacja aljasuw ... pozostanmy czywajac w wierze ... ze nasz szacowny pastor Hades opisze w annalach naszego forum informacje o ktorych wie tyklo od  najwyzszego (nie moiwie naszym pastorze hihi)...

nie tracmy wiary ojczylkowie i corki oczywiscie ....


... Anarchy in the UK

Offline

 

#8 2007-05-23 14:21:21

Adargh

Administrator

2986978
Zarejestrowany: 2007-03-16
Posty: 94

Re: MAGOWIE ... co jak i z czym ich jesc ...

Hades -> DUPA


(moze tak go zmobilizuje - nie moze tak przeciez dawac sie obrazac:D)


Pro Gloria Et Patria

Offline

 

#9 2007-05-23 18:27:26

Inkwizytor

Wladze Inkwizycji

Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 150

Re: MAGOWIE ... co jak i z czym ich jesc ...

Adargh napisał:

Hades -> DUPA


(moze tak go zmobilizuje - nie moze tak przeciez dawac sie obrazac:D)

Szczerze powiem, watpie lol namawiam go czasami, zeby zerknal na forum ale zawsze znajduje jakies wytlumaczenie, zeby tego nie robic...Coz trudno.


http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/sygnatura.jpg
Wiem, ze mam problemy z interpunkcja...

Offline

 

#10 2007-05-24 18:39:52

Silveniss

Gadula

4036556
Call me!
Skąd: Doncaster
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 78
WWW

Re: MAGOWIE ... co jak i z czym ich jesc ...

No coz wracamy do tematu aktywnych-inaczej ...

44 napisał:

... PLUS i MIUS to jedyne co slysze...

moze z czystej ciekawosci beda ogladac ile maja MINUSOW i jak nisko sa w rankingu ... wyniki w PVP to nie wszystko


... Anarchy in the UK

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plInfluencerzy busy Kiel