#1 2007-09-10 21:49:00

Katastrofa

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 53

Rangi + Zasady Gildii

sierżant                            level 1-10  n/a


podporucznik                 level 10-19 ma obowiazek promote’owania Sierzanta, gdy ten wejdzie na odpowiedni level.

porucznik                        level 20-29 ma obowiazek promote’owania Podporucznika, gdy ten wejdzie na odpowiedni level.


kapitan                           level 30-39 ma obowiazek promote’owania Porucznika, gdy ten wejdzie na odpowiedni level. Ma obowiazek boostowania sierzantow.


major                              level 40-49 ma obowiazek promote’owania Kapitana, gdy ten wejdzie na odpowiedni level. Ma obowiazek boostowania Podporucznikow.


podpułkownik               level 50- 59 ma obowiazek promote’owania majora, gdy ten wejdzie na odpowiedni level. Ma obowiazek boostowania Porucznikow.

pułkownik                     level 60-70 ma obowiazek promote’owania podpulkownia, gdy ten wejdzie na odpowiedni level. Ma obowiazek boostowania Kapitana.

Class leader                  level 70 ma obowiazek promote’owania pulkownia, gdy ten wejdzie na odpowiedni level. Ma obowiazek do boostowania Majorow i Podpulkownikow. swojej klasy. Ma pierszenstwo bycia w pierwszymskladzie do raido’ow/premade’ow. Class leader trzyma piecze nad kadym graczem z jego klasy w kazdym premade’zie/raid’zie, decyduje czy gracz z jego klasy , moze need’owac na dany item.  Kazdy gracz ma prawo zglosic kandydature na Class Leadera innego gracza na levelu 70. Class Leader musi sie wykazac wiedza na temat swojej klasy, musi byc gotow sluzyc rada odnosice built’ow i addon’ow dla swojej klasy.

generał  PvE                            70  ma prawo do promote’owania wybranego wczesniej class leadera. Ma prawo o usuwania gracza z gilii, przy czym ma obowazek podania powodu kicka na forum. Ma obowiazek zorganizowania minimum jeden duzy raid’ow, lub  kilku zwyklych instance’ow w miesiacu. Tylko genereal moze zaproponowac kandydature pulkownika/class leadera (70lvl) na to stanowisko. Kandydat musi wykazac sie szczgolnymi zaslugami dla gildii, wiedza i umiejetnoscia gry.


generał        PvP                      70  ma prawo do promote’owania wybranego wczesniej class leadera. Ma prawo do usuwania gracza z gilii, przy czym ma obowazek podania powodu kicka na forum .Ma obowiazek organizowania premade’ow w kazdy double points weekend. Tylko genereal moze zaproponowac kandydature pulkownika/class leadera (70lvl) na to stanowisko. Kandydat musi wykazac sie szczgolnymi zaslugami dla gildii, wiedza i umiejetnoscia gry.



GM                                  n/a



7 Praw Inkwizycji :


1.    Szanujemy wszystkich gildiowiczow jednakowo, nie zwazajac na ich wiek, plec, range.
2.    Chetnie pomagamy swoim siostrom i braciom z gildii.
3.    Zawsze wykonujemy obowiazki swojej rangi.
4.    Craft’ujemy item’y gilldiowiczom bez pobierania zadnych oplat. Nie wystwiamy przedmiotow na AH taniej niz gildiowicze.
5.    Nigdy nie leech’ujemy na BG’s.
6.    Jesli ktos uwaza, ze leech’owanie nie jest zle, glosi herezje i musi zostac wydalony z gildii.
7.    O powrocie do gildii decyduje tylko GM

Ostatnio edytowany przez Katastrofa (2007-09-10 22:16:38)

Offline

 

#2 2007-09-10 22:06:06

Gorax

Gadula

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 55

Re: Rangi + Zasady Gildii

Kiedy to wejdzie w życie ?

Offline

 

#3 2007-09-10 22:15:19

Katastrofa

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 53

Re: Rangi + Zasady Gildii

wchodzi w zycie od 19.09.07

Offline

 

#4 2007-09-10 23:33:50

Valroth

Gadula

Zarejestrowany: 2007-07-17
Posty: 43

Re: Rangi + Zasady Gildii

Hmmmmm takie militarne stopnie moim zdaniem nie pasują do gildii zwanej Inkwizycją która bardziej kojarzy sie z zakonem niż z współczesną formą militarną. Pozwól złociutka że zaproponuję kontrpropozycję którą zaczerpnąłem ze średniowiecznych zakonów rycerskich.

Giermek (1-9)
Rekrut (10-19)
Adept (20-29)
Uczeń (30-39)
Brat Zakonny (40-49)
Przełożony (50-59)
Mistrz (60-69)
Wielki Mistrz (70)

Dodatkowo Mistrzowie i Wielcy Mistrzowie tworzyć mogą Radę Zakonną która mogła by zarządzać Inkwizycją.

Ostatnio edytowany przez Valroth (2007-09-11 01:53:07)


http://www.spoonman.eu.org/files/valroth.gif

Offline

 

#5 2007-09-11 13:16:38

Inkwizytor

Wladze Inkwizycji

Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 150

Re: Rangi + Zasady Gildii

UWAGA ZMIANY !!!!!
ZGODNIE Z TYM CO USTALILISMY (W GRONIE OFICERSKIM) PONIZEJ PODAJE LISTE NOWYCH GENERALOW. W PRZYSZLOSCI TYLKO GENERALOWIE BEDA MOGLI PODAWAC KANDYDATOW NA GENERALOW
.

Zbieralismy sie do tego juz od dluzszego czasu (mam na mysli zmiany). Mysle iz ozywi nam to delikatnie gildie, doceni tych, ktorzy na to zasluguja i byc moze wyznaczy cele tym, ktorzy ich poszukuja. A przede wszystkim zorganizuje nas w konstruktywny sposob.
Ze swojej strony prosze Was bracia i siostry o podawanie kandydatow na stanowiska LIDEROW KLASOWYCH(biorac pod uwage iz musza to byc gracze z lvlami 70, a jesli takowych nie ma jeszcze w danej klasie – stanowisko pozostaje do obsadzenia w przyszlosci), wedlug nastepujacego ukladu :

UWAGA MIANOWANI NA STANOWISKA GENERALOW !!!!! MOZECIE ZREZYGNOWAC Z WLASNEJ KANDYDATURY I/LUB PODAWAC SWOICH KANDYDATOW !!!!

1.    Klasa : Warrior
PVE (general) :
PVP (general) :
CL (class lider) :
2.    Klasa : Priest
PVE :
PVP :
CL :
3.    Klasa : Paladyn
PVE :
PVP :
CL :
4.    Klasa : Shaman
PVE :
PVP :
CL :
5.    Klasa : Druid
PVE :
PVP :
CL :
6.    Klasa : Hunter
PVE :
PVP :
CL :
7.    Klasa : Rogue
PVE :
PVP :
CL :
8.    Klasa : Warlock
PVE :
PVP :
CL :
9.    Klasa : Mag
PVE :
PVP :
CL :

Moje typy (propozycja)
1.    Klasa : Warrior
PVE (general) : Draxon + Gniewko
PVP (general) : Daghryl
CL (class lider) : Kalimaas (moj typ)
2.    Klasa : Priest
PVE : Zaxp
PVP : Inkwizytor
CL :
3.    Klasa : Paladyn
PVE :
PVP : Wluczykij
CL :
4.    Klasa : Shaman
PVE : Nythyx
PVP : Garon + Marcel
CL :
5.    Klasa : Druid
PVE : Karolinka
PVP : Urwis
CL :
6.    Klasa : Hunter
PVE : Gorax
PVP : Katastrofa
CL : Thurlesman - moj typ
7.    Klasa : Rogue
PVE :
PVP :
CL :
8.    Klasa : Warlock
PVE : Berenice
PVP : Hadess
CL : typowalbym Sepha ale odszedl nabrac doswiadczenia
9.    Klasa : Mag
PVE : Euwina
PVP :
CL :

Zapraszam do podawania Waszych typow na LIDEROW KLASOWYCH, a GENERALOW do typowania generalow jak rowniez dyskusji na temat moich.

Jak wynika z postu Katastrofy, generalowie i liderzy klasowi musza miec lvl 70. Jednakze moje wstepne typy na tych "goniacych" to :
CL shamanow : Khanador
general PVE paladynow : Valroth
general PVP rogali : Noovy
general PVE rogali : Hakatri

Ostatnio edytowany przez Inkwizytor (2007-09-11 20:38:48)


http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/sygnatura.jpg
Wiem, ze mam problemy z interpunkcja...

Offline

 

#6 2007-09-11 14:47:18

Khanador

Gadula

10961
Call me!
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 154

Re: Rangi + Zasady Gildii

Do rank 70-levelowych trudno mi się odnieść, gdyż jestem z Wami raptem 2 miesiące i nie wszystkich poznałem.
Nie chcę wskazywać też poszczególnych pozycji (CL, PvP, PvE)... Myślę, że tutaj raczej sami zainteresowani powinni się wypowiedzieć... No i po prostu gdyby się nie sprawdzali (z jakichkolwiek względów) to po prostu zmieniłoby się ich bez jakichkolwiek konsekwencji. Zmiany są wskazane, ale myślę, że większość "funkcyjnych" powinna wyjść w praniu

Co zaś się tyczy nazw rang, optuję za tym, aby były klimatyczne. Propozycja Valrotha jest moim zdaniem ciekawsza od Katastroficznej ;-) Nie zapominajmy, że zakon wcale nie musi ganiać w togach... były też zakony z głębokimi tradycjami wojennymi, w których pojawiały się i rangi wojenne (templariusze, krzyżacy ... Scarlet Crusade)

Możemy też już pomyśleć nad rangą dla 80 poziomu

Jako rangi "funkcyjne" wprowadziłbym własnie te wojskowe:

Generał - Class Leader
Komandor - PvE
Pułkownik - PvP

Jak już ustalona będzie ostateczna wersja wprowadzę to na nową stronę (łącznie z zasadami) i będzie można podmienić ze starą.


http://armory.mmo-champion.com.nyud.net:8080/sig.php/759080stPTb.png

Offline

 

#7 2007-09-11 16:44:51

Khargal

Gadula

status (Nieznajomy)
6098908
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-09-01
Posty: 25
WWW

Re: Rangi + Zasady Gildii

Warrior
PVE - Kalimaas
PVP - Daghryl
General - (jesli nie wolno pelnic dwoch funkcji, bo myslalem ze moze ktorys z ww) to moze Gniewko

Warlock
PVP - Zastal

Paladyn
PVP - Wluczykij



btw, a moze zrobimy tak ze kazdy wybiera liderow wlasnej klasy


...

Offline

 

#8 2007-09-11 19:50:59

Nova

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-25
Posty: 42

Re: Rangi + Zasady Gildii

mysle ze przy ranku generala nie ma potrzeby tworzyc classleadera
im wiecej rank tym wiekszy problem z zapanowaniem nad tym.


http://armory.mmo-champion.com.nyud.net:8080/sig.php/873496rveXt.png

Offline

 

#9 2007-09-11 20:16:32

Inkwizytor

Wladze Inkwizycji

Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 150

Re: Rangi + Zasady Gildii

Khargal napisał:

Warlock
PVP - Zastal

Zastal ? Odszedl zeby nabrac doswiadczenia. Poza tym sprawa leechowania i Zastala nie do konca pozostaje jasna . Dlatego tez nie moze byc Generalem PVP.



UWAGA ZMIANY !!! PRZED NAPISANIEM ODPOWIEDZI PROSZE O PRZECZYTANIE MOJEGO POPRZEDNIEGO POSTA !!!

Ostatnio edytowany przez Inkwizytor (2007-09-11 20:33:44)


http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/sygnatura.jpg
Wiem, ze mam problemy z interpunkcja...

Offline

 

#10 2007-09-11 21:29:48

kalimaas

Gadula

9315626
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-08-11
Posty: 56

Re: Rangi + Zasady Gildii

Bardzo ciekawy pomysł na te zmiany.Jestem jak najbardziej ZA(a nawet przeciw:D).Co do rang odnośnie Warków jestem za propozycją Inkwizytora.Oczywiście pomijam siebie.Zdam sie na wybór innych.

Ostatnio edytowany przez kalimaas (2007-09-11 21:31:51)

Offline

 

#11 2007-09-11 21:30:27

karolinka

Mlody/a

Zarejestrowany: 2007-06-26
Posty: 6

Re: Rangi + Zasady Gildii

Co do mojej osoby to sie zgodze na to stanowisko ale gdybym nie podołała temu wyzwaniu to nie karajcie mnie za to po prostu mi powiedzcie ze juz dluzej nie bede jeneralem

btw moze khargal ma racje "moze zrobimy tak ze kazdy wybiera liderow wlasnej klasy" tylko dokladniej tak ze ja niemam pojecia komu dac
1.    Klasa : Warrior
PVE (general) :
PVP (general) :
CL (class lider) :

te oto funkcje bo niewiem jak oni graja i jaka maja wiedze a ponadto niemam zadnego doswiadczenia jesli chodzi o wariora czy tez inna klase gram drutem i o drucie wiem prawie wszystko
nie zebym sie zamykala na nowosci ale po prostu inne postacie mnie nie interesowaly

ps : pisalam co mysle wiec jeslizgubilam jakas literke to przepraszam

Offline

 

#12 2007-09-11 22:01:26

Nova

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-25
Posty: 42

Re: Rangi + Zasady Gildii

moim skromym zdaniem nie ma sensu rozdawac tak wysokich rang jak general dla osob ktore ledwo co zrobili lub jeszcze robia pierwsza postac.. jesli ma to sie trzymac kupy to musi byc to scisle sprecyzowane i dla osob ktore wiedza o co chodzi w pvp/pve.
do tego wydaje mi sie ze jak na mala gildie ktora nie ma duzego doswiadczenia jesli chodzi o organizacje struktur to ilosc rang jest zbyd duza i po pewnym czasie sie to posypie..
Zaraz sie okaze ze jest tyle generalow/classleaderow ile sierzantow co chyba mija sie z celem. . . .

Ostatnio edytowany przez Nova (2007-09-11 22:02:34)


http://armory.mmo-champion.com.nyud.net:8080/sig.php/873496rveXt.png

Offline

 

#13 2007-09-12 01:45:54

Katastrofa

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 53

Re: Rangi + Zasady Gildii

Czesc,
Wszystkie rangi zostana nadane osobom, ktore na nie zasluzyly (niezawsze tylko umiejetnosciami). Genralowie sa zbalansowni pod wzgledem umiejetnosci i oswiadczenia oraz charyzmy (ktora niemniej jest wazna), po to by mogli wzajemnie sie uczyc, rozwijac. Uwazamy, ze nasza gildi ma ogromny potencjal, ktory nalezy wreszcie uzyc. Jestem pewna, ze nie unikniemy podkniec w procesie "docierania sie"  ale mysle, ze przy dorobinie checi i cierpliwosci, moze to zaowocowac  wspaniala gildia.  WIerzymy, ze jeszcze bedzie o nas glosno i o to nam chodzi. POZDRO

Offline

 

#14 2007-09-12 07:06:16

Gorax

Gadula

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 55

Re: Rangi + Zasady Gildii

Jest mały problem z CL shamanów, z tego co mi Nythyx mówił nie wiadomo kiedy on doładuje WoWa : ) Więc nie aktywny CL nie ma sensu : P

Offline

 

#15 2007-09-12 07:53:28

Khargal

Gadula

status (Nieznajomy)
6098908
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-09-01
Posty: 25
WWW

Re: Rangi + Zasady Gildii

Inkwizytor napisał:

Khargal napisał:

Warlock
PVP - Zastal

Zastal ? Odszedl zeby nabrac doswiadczenia.

a to sry, nie jestem na czasie widac


...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plLoty Rzeszów Oslo www Szkło w kuchni Warszawa