INKWIZYCJA

Inkwizycja


#16 2007-07-18 17:59:37

Inkwizytor

Wladze Inkwizycji

Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 150

Re: Przypadek Zdziry - chciwosc, cwaniactwo czy "zly dotyk" DAWN

Berenice napisał:

Inkwizytor napisał:

Ad Zdzira / Powi :
Taki twardziel za ekranem monitora. Bo jak juz Hadess ci napisal - wygladasz w realu i zachowujesz sie w grze jak zwykly lalus :>
Pozdrawiam.
P.S. tak uwazalem cie za pro w pve stary

Czemu odbiegasz od tematu gry i obrażasz go jaki jest według ciebie w rzeczywistości?

Bo mam na to ochote, delikatna dygresja nie zwiazana z gra na koniec postu zwiazanego z gra.

Berenice napisał:

Zapewne wszyscy z was to niezwykłe pakerosy, twardziele i nie wiadomo co.

Nie trzeba byc pakerosem (pierwszy raz widze to slowo, jakis warszawski underground slang) zeby miec honor znam ludzi wzrostu 160 i wagi 65 kg ktorzy klada najwiekszych pakerosow jakich ja widzialem w zyciu na wlasne oczy. To o honor tu chodzi kol Berenice nie o budowe fizyczna (ktorej niezwykle rozbudowanie nazywasz chyba tym pakerosem czy o co w ogole chodzi, za stary jestem nie rozumiem)

Berenice napisał:

Spodziewałem się bardziej konstruktywnej krytyki po naszym Inkwizytorze i zachowanie tego typu komentarzy dla siebie.

Taki kiedys byl kabaret (nie pamietasz bo za mlody jestes ale pogadaj z rodzicami) w ktorym ktos powiedzial - Chamstwo nalezy zwalczac silOM i godnosciOM osobistOM.  Ja chamstwo zwalczam chamstwem (zamiast maksymy z tego kabaretu wole trzymac sie tekstu SMAR SW : "Sile przeciwstawiaj sile, agresji jeszcze wieksza agresje..."), bo niczym innym nie bylo wystapienie Zdziry/Powiego po zwyklym poinformowaniu przeze mnie nieswiadomych ostatnich wydarzen czlonkow gildii niniejszym watkiem. Konczac dodam iz strasznie mi przykro, ze sie zawiodles na mojej wypowiedzi proponuje na znak zniesmaczenia/protestu wykonac jakis szalony ruch (znany jestes z tego typu akcji juz).

Berenice napisał:

Co do leechowania to zgadzam się, gildia pvp nie może sobie pozwolić na takiego członka ze względu na reputację.
Jednakże fakt jak gra na bg nie skreśla Zdziry dla mnie jako znajomego, a na pewno nie obrażałbym go w tak absurdalny sposób i wtrącał się do jego życia prywatnego.

Z tym pierwszym sie zgodze, odnosnie drugiego tylko spytam : a co by bylo gdybys to ty byl na tym BG ? albo na 4 pod rzad ? nie wiesz za bardzo o czym mowisz, idz na AV gdzie 14 osob na 40 leechuje i zobacz jak sie wtedy wygrywa. no chyba ze nie lubisz wygrywac...

Ad Gorax, Gniewko :

Kupowanie zlota to tak jakby sie mialo na serverze postac z najwyzszym levelem. Na wszystko cie wtedy stac w przypadku kazdego z altow. Zabawa jak sie patrzy (tylko w krotszym czasie do osiagniecia jest jej ekstremum - uber itemy, topowe enchanty). Polecam przy najblizszej okazji (zreszta macie 70tki i alty wiec wiecie jak to jest). Btw do dyskusji o kupowaniu golda zapraszam w odzielnym watku (od dawna juz jest takowy). Ten dotyczy kol Zdziry i jego decyzji o odejsciu z Inkwizycji.

Ad Zdzira/Powi :

Znowu very low.

Ostatnio edytowany przez Inkwizytor (2007-07-18 18:00:57)


http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/sygnatura.jpg
Wiem, ze mam problemy z interpunkcja...

Offline

 

#17 2007-07-18 18:07:27

Katastrofa

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 53

Re: Przypadek Zdziry - chciwosc, cwaniactwo czy "zly dotyk" DAWN

hehe

Ostatnio edytowany przez Katastrofa (2007-07-18 18:12:41)

Offline

 

#18 2007-07-18 21:25:40

Katastrofa

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 53

Re: Przypadek Zdziry - chciwosc, cwaniactwo czy "zly dotyk" DAWN

Witam ponownie,


Sorry za ostatniego potsa, to pomylka.


Jezeli chodzi o leechowanie, to mysle ze dobrym rozwiazaniem jest reportowanie tych , ktorzy sa podejrzani o uzywanie botow leechujacych. Wierze, ze ktos taki szybko dostanie bana.

Jest jeszcze jedna rzecz, ktora mi lezy na sercu. Nie rozumiem dlaczego Berenice w ogole wypowiada sie na temat honoru. Przeciez on slynie z niehonorowego zachowania. Mnostwo czlonkow guildii sie na niego skarzy, ja sama mialam nawet okazje odczuc na wlasnej skorze jakim jest "honorowym" graczem. Kazdy z nas wie, ze Berenice ciagle tylko o cos prosi a w zamian sluzy bardzo srednio wyrafinowanym sarkazmem. Zauwazylam tez, ze naszego ukochanego Berenice najbardziej zabolal komentarz Ink'a na temat wygladu Zdziry.  Mam pewna teorie na ten temat. Otoz, caly profil psychologiczny Berenice ulozyl mi sie w jedna calosc, po jego ostatnim poscie Sorry, nie tylko po poscie, kazdy kto go slyszal na ts'ie tez wie o co mi chodzi.. Juz sobie wobrazam wlasciciela tak pieknego, ponetnego niewiesciego tonu. Podejrzewam, ze wlasnie jego komplexy sa powodem calej tej jego nienawisci do swiata i ludzi. To dlatego szuka azylu w WOW, gdzie wreszcie role moga sie odwrocic, teraz Berenice z pasja poniza innych publicznie, juz nie on jest ponizany... To jest chyba swego rodzaju   VB jak Vendetta Berenice
Pozdrawiam wszystkich honorowych, szczegolnie Silvenissa i Thurlesmana. Buzka kochani.

Ostatnio edytowany przez Katastrofa (2007-07-18 21:26:31)

Offline

 

#19 2007-07-18 23:14:46

karolinka

Mlody/a

Zarejestrowany: 2007-06-26
Posty: 6

Re: Przypadek Zdziry - chciwosc, cwaniactwo czy "zly dotyk" DAWN

A moim zdaniem cały ten post jest po prostu do d...y wsadźcie sobie go do kosza

zdzira to porządny koleś i nie zezwalam na obrażanie go

zrobił co zrobił wyszedł bo tak chciał, jego sprawa

po huj w ogóle o tym gadacie

jesteście jacyś nawiedzeni


tak btw  czasem zauważam że zbytnio wam się miesza gra z rzeczywistością

ale to tylko moje skromne zdanie na to co ja widzę.

Offline

 

#20 2007-07-18 23:24:33

Katastrofa

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 53

Re: Przypadek Zdziry - chciwosc, cwaniactwo czy "zly dotyk" DAWN

Karolina jak Ty brzydko mowisz (btw pisze sie CHUJ )
Jezeli ktos decyduje sie na bycie w gildii, to jego poczynania czesto rzutuja na ogolny obraz i reputacje owej guildii. Jezeli ktos chce sobie grac sam i robic, co mu sie zywnie podoba, zawsze moze sie odlaczyc -"nikt tu nikogo pod pistoletem nie trzyma", ale poki nosisz kolory danej guildii, to musisz respectowac jej zasady. Mysle, ze to jest logiczne.
Ciesze sie, ze sie przylaczylas do gildiowego forum. Lubie znac zdania innych. Pozrdawiam

Offline

 

#21 2007-07-18 23:37:37

Nova

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-25
Posty: 42

Re: Przypadek Zdziry - chciwosc, cwaniactwo czy "zly dotyk" DAWN

Fajnie się czyta wiec kontynuujcie

Dla mnie afk'owanie i kupowanie golda, jak i wykorzystywanie niedoróbek w grze po prostu ją psuje.. i nie chodzi mi tu o psucie komuś zabawy lecz o własna... Dla mnie gra straciłaby sens jakbym kupował golda lub afk'owal na BG.
W sprawie grania AV (bo w sumie tylko tam da sie afk'owac) to rzeczywiście może być to wkurzające, choć każdy wie że wystarczy 10 osobowa zgrana drużyna aby przeciągnąć szalę zwycięstwa na swoją stronę - liczę, że w Inkwizycji na 70'tce będzie takie zgranie.

Poza tym rozbraja mnie to jak daliście się wciągnąć w ta dyskusje Brawo, piękna prowokacja z wyłapywaniem za błędy słowotwórcze

PS. Boostowanie też niby jest pewnym ułatwieniem.. lecz ja już te insty tyle raaaaazy przechodziłem.. ;-)

Pisze to bo w sumie wszystko można usprawiedliwić, lecz po co sobie psuć zabawę?


http://armory.mmo-champion.com.nyud.net:8080/sig.php/873496rveXt.png

Offline

 

#22 2007-07-18 23:57:37

Powi

Mlody/a

1675092
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-03-20
Posty: 8

Re: Przypadek Zdziry - chciwosc, cwaniactwo czy "zly dotyk" DAWN

Nova napisał:

Poza tym rozbraja mnie to jak daliście się wciągnąć w ta dyskusje  Brawo, piękna prowokacja z wyłapywaniem za błędy słowotwórcze

;D ich liebe dich <3

Inkwizytor napisał:

Ad Zdzira/Powi :

Znowu very low.

/cry

tak w ogóle to wam się forum rozkręca przez tego topic'a jak nigdy ;p lepsze komentarze niż na onecie ;], jeżeli ktoś wie o jakich rodzynkach mówię ;> inkwizycja idzie w świat! gj

Offline

 

#23 2007-07-19 00:00:25

Daghryl

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 27

Re: Przypadek Zdziry - chciwosc, cwaniactwo czy "zly dotyk" DAWN

Nie bede pisal o tym czy Zdzira robil zle czy dobrze, chce za to napisac o prowadzeniu gildii.
Przez jakies 3 lata bylem szefem gildii na mudzie Arkadia, na ktorym spedzilem jakies 7 lat. Gildia nie byla tam tworem ktory daje jej czlonkom tabard, byla czyms co daje umiejetnosci kodowe, a przede wszystkim prestiz. Dobre gildie nie zabiegaly o czlonkow, tylko kandydaci zabiegali o miejsce w gildii a trwalo to czasem nawet kilka lat. Arkadia jest oczywiscie MUDem na ktorym bardzo wazna role gra odpowiednie odgrywanie swojej postaci.
Jako szef mialem w dupie zdanie czlonkow gildii, gdy ktos naginal zasady lecial bez gadania i nieistotne bylo czy mialem racje czy nie. Ludzie buntowali sie, odchodzili, probowali odebrac mi stanowisko, tylko dlatego, ze nie potrafili trzymac sie prostych honorowych zasad, ale ja nadal mialem to w dupie i robilem swoje, tylko dlatego, ze zawsze mialem przy sobie kilku oddanych graczy, ktorzy wierzyli w te zasady. Zawsze potrafilismy stawic czola nawet silniejszej grupie.
Zdzira nie musial dawac od siebie nic, wszystko czego musial przestrzegac to kilka prostych regul, a jednak jego ego nie potrafilo sobie z tym poradzic, musial pokazac ze wie lepiej i ze Inkwizytor nie jest dla niego zadnym autorytetem. Bycmoze tylko dlatego ze zazartowal on z glosu Powiego, lub jakiegokolwiek innego blachego powodu.
Inkwizycja to wspaniala gildia, w ktorej 'sztab'  tworza gracze najlepsi na battlegroundach naszej battlegrupy. Wiem, ze gdy u boku mojej postaci stoi chocby jeden z nich, to mamy szanse odwrocic wynik rozgrywki. Jedyne co trzeba robic by miec zaszczyt bycia czlonkiem tej elitarnej grupy bo przestrzegac kilku zasad, czego niektorzy zrozumiec nie potrafia i probuja to zburzyc glupawymi notkami.
Pozdrawiam wszystkich wiernych fanow Inkwizycji.
P.S. Mowilem zeby nie przyjmowac Berenice spowrotem.

Offline

 

#24 2007-07-19 00:23:03

Katastrofa

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 53

Re: Przypadek Zdziry - chciwosc, cwaniactwo czy "zly dotyk" DAWN

Pieknie powiedziane Daghryl. Gdyby cala reszte naszych guildiowiczow rozumiala, jak wazne sa zasady w dobrym funcjonowaniu guildii, roslibysmyw sile jak grzyby po deszczu. Ja ciagle wierze, ze kiedys tak bedzie..
Uwazam tez, ze pora zostawic Powiego w spokoju. Mysle, ze nikt do niego nie zywi negatywnych uczuc, tylko nie zgadzamy sie z tym jak postapil i tyle. Nie ma sensu juz rozdrapywac tej sprawy. Wszyscy powinni wreszcie zrozumiec, ze to on sam zdecydowal sie odejsc, nikt go nie wyrzucil. Chodz nazwa gildii moglaby sugerowac jej sredniowieczne zasady, to jednak tak nie jest. Odszedl i kropka, nikt nie bedzie go "palil na stosie", obrzucal wyzwiskami itp.  Prawdopodobnie Powiemu lepiej gra sie w innej guildii a nasze zasady mu nie odpowiadaly. Kazdy z Was ma prawo sie nie zgodzic i odejsc. Ja osobiscie wolalabymgrac z garsta wiernych przyjaciol niz z 5 tuzinami backstabberow.
Pozdrawiam XXX

Ostatnio edytowany przez Katastrofa (2007-07-19 00:23:49)

Offline

 

#25 2007-07-19 04:45:08

Adargh

Administrator

2986978
Zarejestrowany: 2007-03-16
Posty: 94

Re: Przypadek Zdziry - chciwosc, cwaniactwo czy "zly dotyk" DAWN

No faktycznie dyskusja sie rozkręciła na calego.

Myślę ze parę osób niepotrzebnie zostało tu obrażonych, nie było potrzeby jechać po Berenice na przykład. W ogole uwazam ze bez sensu daliśmy sie wszyscy wciągnąć w pyskówki i do nikad nie prowadzące kłótnie.

Wypada sie tylko cieszyć  ze niektóre osoby rzadko goszczące na forum zabrały głos...

Tak jak Katastrofa uważam ze można skończyć już ten temat.


Pro Gloria Et Patria

Offline

 

#26 2007-07-19 10:24:07

hakatri

Gadula

1800801
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-06-28
Posty: 29

Re: Przypadek Zdziry - chciwosc, cwaniactwo czy "zly dotyk" DAWN

Katastrofa napisał:

Ja osobiscie wolalabymgrac z garsta wiernych przyjaciol niz z 5 tuzinami backstabberow.

To jakaś dyskryminacja rogali? :-)

Offline

 

#27 2007-07-19 13:52:09

Katastrofa

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 53

Re: Przypadek Zdziry - chciwosc, cwaniactwo czy "zly dotyk" DAWN

Drogi Adargu,

Myslalam, ze na forum mamy prawo do wyrazania wlasnych opinii, nie wiedzialam, ze dajesz na to pozwolenie. Nie bardzo chyba wiesz, o co chodzi z Berenice, bo rzadko bywasz w grze. On obraza moich przyjaciol, na co nie pozwole. To juz zresztaniewazne.

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Katastrofa (2007-07-19 15:31:40)

Offline

 

#28 2007-07-19 14:06:59

Adargh

Administrator

2986978
Zarejestrowany: 2007-03-16
Posty: 94

Re: Przypadek Zdziry - chciwosc, cwaniactwo czy "zly dotyk" DAWN

Droga Katastrofo

Chyba nie doczytalas - ja sie CIESZE ze osoby ktore zadko odwiedzaja forum wypowiedzialy sie w temacie!!! Masz racje nie wiem o co chodzi z  Berenice. Forum nie jest moje ja jedynie staram sie je rozkrecac, czesto z Twoja pomoca za co serdecznie Ci dziekuje. Peace


Pro Gloria Et Patria

Offline

 

#29 2007-07-19 15:08:41

Katastrofa

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 53

Re: Przypadek Zdziry - chciwosc, cwaniactwo czy "zly dotyk" DAWN

Siema
Masz racje, chyba nie doczytalam   Pzdr

Ostatnio edytowany przez Katastrofa (2007-07-19 15:32:21)

Offline

 

#30 2007-07-19 17:06:50

Inkwizytor

Wladze Inkwizycji

Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 150

Re: Przypadek Zdziry - chciwosc, cwaniactwo czy "zly dotyk" DAWN

Z racji takiej, ze watek za bardzo odbiegl niepotrzebnie od tematu (mial na celu bardziej zaznajomienie "niewtajemniczonych" czlonkow gildii z zaistniala sytuacja) prosze administratora o jego zamkniecie. Mysle ze mam do tego pelne prawo, poniewaz to ja go stworzylem. Nie mam ochoty wysluchiwac tu ZA ani PRZECIW, nie po to watek powstal jak juz napisalem. Mam nadzieje, ze wszyscy juz znaja nasze (Inkwizycji) podejscie do leechowania. Oszczedzmy do niczego nie prowadzacej wymiany nieskonczonych argumentow oraz zabawy cwiercmozgom przyklaskujacym swoim stronnikom/zwolennikom, bo robi sie to wyjatkowo nudne. Niektorym brakuje juz slow, musza uzywac emotow, zenada, dluzyzna i kicz. Dziekuje wszystkim za wziecie udzialu, nie przypuszczalem iz wywolam takie poruszenie.  Zapraszam na inne watki. Howgh.


http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/sygnatura.jpg
Wiem, ze mam problemy z interpunkcja...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl