#1 2007-07-15 16:14:15

Inkwizytor

Wladze Inkwizycji

Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 150

Przypadek Zdziry - chciwosc, cwaniactwo czy "zly dotyk" DAWN

Gwoli uzupelnienia info dot odejscia Zdziry z Inkwizycji :

http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/zdzira.jpg

Bezczelnie AFK bot pelna para. Leech w gildii pvp - tak nie moze byc.
W zwiazku, ze Zdzira znaczyl(a) dla nas wiecej niz przecietny czlonek gildii, otrzymal stosowne ostrzezenie.
Jego reakcja byla nastepujaca :
"...krotka pilka, weekend AV ciagle trwa, a ja jeszcze 'nie skonczylem'..."
Moj wniosek : wolal sie odlaczyc niz po prostu przestac leechowac ---> noob (w pvp lol, ale moze wszyscy pseudo PRO w pve to nooby w pvp ???)
Honorowo sam wystapil z gildi, za co zywie do niego resztke szacunku. Nie mial wystarczajaco honoru, zeby stawic czola aliantom na BG i zbodywac HONOR POINTS (the clue is in the title Zdzira), resztke co mu zostala przerobil na focha i opuscil gildie. Szkoda, bo wiazalismy z nim pewne plany...a honor zrobilby spokojnie razem z nami jak tylko mialby ochote. A tak - ma wyleechowanego HWLa - gz, wyglada PRO dla noobow, ktorzy nie wiedza co to Lifetime Kills moze zaczac areny z ziomalami leechami + szczycic sie przed przyjaciolmi : "...wczoraj jebnalem 20k honoru..." LOL
To tyle na ten temat. Zegnamy Zdzire.

BTW. Sephirioth na Twoim miejscu tez zastanowilbym sie co robisz...chyba ze masz do tego podejscie takie jak kol. Zdzira

http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/seph.jpg

Niniejszym otrzymujesz pierwsze i ostatnie ostrzezenie.


http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/sygnatura.jpg
Wiem, ze mam problemy z interpunkcja...

Offline

 

#2 2007-07-15 17:34:20

Adargh

Administrator

2986978
Zarejestrowany: 2007-03-16
Posty: 94

Re: Przypadek Zdziry - chciwosc, cwaniactwo czy "zly dotyk" DAWN

Czekalem na tego posta bo chociaz ja wiedzialem co stalo za odejsciem Zdziry chcialem zeby wyjasnienie wyszlo z samej gory...

Krotko slowami polskiego barda "nie ma litosci dla skurwysynow".


Pro Gloria Et Patria

Offline

 

#3 2007-07-17 01:54:33

Powi

Mlody/a

1675092
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-03-20
Posty: 8

Re: Przypadek Zdziry - chciwosc, cwaniactwo czy "zly dotyk" DAWN

Długo wam zeszło postnąć to na forum. Wprost nie mogłem się powstrzymać od komentarza, "lets get this party started" ;>

Przypadek Zdziry - chciwosc, cwaniactwo czy "zly dotyk" DAWN

To pierwsze, drugi, trzecie i jeszcze więcej... Ale za to nie ma co tytuł jak z prawdziwego, z nakładem ponad pare tysięcy, "brukowca". Czuję tą popularność na karku ;>

Bezczelnie AFK bot pelna para.

ładne zdjęcie, trochę uczesanie nie tego, ale wszystko ładnie uchwycone. Gz dla paparazzi.

Leech w gildii pvp - tak nie moze byc.

Oj, nie pierwszy i na pewno nie ostatni, polecam pełną inwiligację w gildi na miarę "Roku 1984" (podobno web-camy w domach pomagają!)

"...krotka pilka, weekend AV ciagle trwa, a ja jeszcze 'nie skonczylem'..."

dość długo nad tym myślałem i nawet ładnie mi wyszło..

wniosek : wolal sie odlaczyc niz po prostu przestac leechowac ---> noob (w pvp lol, ale moze wszyscy pseudo PRO w pve to nooby w pvp ???)

omg to wy mnie za PRO kiedykolwiek braliście???? no szit, to teraz to się zarumieniłem, kuuchani jesteście ;*

the clue is in the title Zdzira

hell yeah !!

Nie mial wystarczająco honoru (...) resztke co mu zostala przerobil na focha i opuścił gildie

haha ;D nie ma czasy średniowiecza nas jeszcze nie opuściły, wszędzie w europie panuje moda na bycie mega honorowym i walecznym! foch FTW!

ma wyleechowanego HWLa - gz, wyglada PRO dla noobow

ale wiecie jak te set zajebiście wygląda?! ide zmienić majtki..

Sephirioth

celowe czy może (nie)udolne "przeoczenie" jak się poprawnie przepisuje nicka z screena?

zastanowiłbym sie co robisz...chyba ze masz do tego podejscie takie jak kol. Zdzira

Sepphiroth (dobrze napisałem?) nie używał "3rd party" programów, ja mu nie dałem! dlaczego? hm bo jestem samolubem! Ot co! A jak wczytywałem się w lekturę 'policy' blizzarda to każdy mam prawo stać gdzie chce i klikać sobie co 5 min jakiś klawisz, siedzą przy okazji w windowsie ;]
Sepp z tego co wiem, zbyt często wertuje kolorowe gazetki, żeby się dowiadywać, że dostał żółtą kartkę. A mi cholera skończyła się kasa na komórce, żeb mu dać znać >.<

Taki mały offtopic, dopiszcie w regulaminie na tytuł "KAT OPRAWCA", że trzeba dużo przeklinać, umieć wyzywać innych ludzi i pokazywać innym jaki wysoki poziom kultury panuje w gildi, którą się reprezentuje..


No to by było na tyle moich wypocin. Muszę przyznać, że były one niezwykle zadufane w sobie, egoistyczne, chamskie (!), ironiczne, dwuznaczne, mające na celu wyładowanie napięcia jakim darzę blizzard za stworzenie tak niezwykle czasochłonnej gry. Na klawiaturę cisnęły mi się jakże popularne i używane przez wszystkich "przecinki" jednak zachowałem je dla siebie, ukazując pewną dozę kultury Pewnie jakbym się wybrał do jakiegoś "szrinka" on ujął by to w bardziej kolorystyczne słowa. Kończąc.. tak czuję się totalnie bezkarny (all hail blizzard!). Ale to przecież jest TYLKO gra? czy coś przeoczyłem?

Powodzenia zdobywając HK i gnębiąc alliance. Dołączcie do grona postaci mający HWL, życzę Wam tego z całego serca.

Offline

 

#4 2007-07-17 09:19:56

Silveniss

Gadula

4036556
Call me!
Skąd: Doncaster
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 78
WWW

Re: Przypadek Zdziry - chciwosc, cwaniactwo czy "zly dotyk" DAWN

Przeoczyles bardzo wiele ale widocznie jestes az tak ograniczony ... jak robisz takie zeczy w grze ... to strach pomyslec co bedziesz robil z realnym zyciu .. do pracy nie mozesz isc bo jak bedziesz stal w koncie i udawal ze pracujesz to napewno nic nie zarobisz .. a wtedy bez kasy napewno abonamentu wow nie wykupisz ... bo mama juz Ci nie da na glupoty ... to jest tylko gra ... ale dla normalnych ... Dziecinada ,

Ktos kto nie ma wartosci i zazad jest ludzkim smieciem ... zegnam bez zadnych wyrzutow i zalu


... Anarchy in the UK

Offline

 

#5 2007-07-17 10:47:40

Gniewko

Gadula

Zarejestrowany: 2007-05-21
Posty: 31

Re: Przypadek Zdziry - chciwosc, cwaniactwo czy "zly dotyk" DAWN

Luuudzie! To tylko gra! Co się czepiacie Zdziry. Gość jest w WoWa mega dobry i spędził pewnie w tym nałogu wiecej czasu niż polowa z nas razem wzięta. No a ze niestety leechuje. Jego sprawa. 3/4 aliantow pewnie tak robi. Kodeks honorowy to fajna rzecz ale czy jego przestrzeganie to warunek konieczny, zeby byc spoko gosciem/graczem? Kazda gildia potrzebuje i Sturmow Brightbladeow i Corwinow. Panowie nie jestesmy na olimpiadzie. Jak się jest tym złym, to i takich zasad można nie przestrzegać.
Jestem za przywroceniem Zdziry do Gildii. Oczywiscie jezeli zechce wrocic.

Offline

 

#6 2007-07-17 13:01:26

Adargh

Administrator

2986978
Zarejestrowany: 2007-03-16
Posty: 94

Re: Przypadek Zdziry - chciwosc, cwaniactwo czy "zly dotyk" DAWN

Zdzira nie zostal z gildii wyrzucony. Od poczatku znal polityke gildi w kwestii lechowania. Odszedl sam po pierwszym ostrzezeniu - wybral leechowanie zamiast gildii. Fajnie ze odwiedza nas na forum i osobiscie nic do niego nie mam, ale to on odszedl i nie  mam zamiaru go blagac o powrot... Kurde no leechowanie to jest chamówa - czlowiek sie produkuje na tych BG a tu jeden z drugim na sepa HP sobie zbiera...

Z drugiej strony to jest gra - i ostatecznie chodzi o zwyciestwo wszystkimi dostepnymi srodkami...

Z kolejnej strony jak mowi stare przyslowie "cziterzy to lamerzy"...

Mysle ze dyskusja na temat leechowania powinna zostac otwarta, trzeba by to omowic moim zdaniem...


Pro Gloria Et Patria

Offline

 

#7 2007-07-17 15:59:50

Powi

Mlody/a

1675092
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-03-20
Posty: 8

Re: Przypadek Zdziry - chciwosc, cwaniactwo czy "zly dotyk" DAWN

Silveniss napisał:

zeczy

rzeczy

Silveniss napisał:

koncie

kącie? nie masz 'ą' na klawiaturze w angli? rozumiem..

Silveniss napisał:

zazad

reszpekt.. normalnie padłem.. Jak ostatnio patrzyłem w słownik to poprawna pisownia wygląda jakoś tak: "zasad", jak to było? dziecinada? widzisz chociaż "dzieci" chodzą do szkoły i ją poprawnie kończą, polecam, warto na życie.

Po za tym, tak, jestem bardzo ograniczony, ojjj jak bardzo ;> a nie przyszło Ci do główki, że sam sobie płacę za wow'a pracując? no oczywiście, że nie przyszło. Weź niebieską pigułkę, wyjdź na zewnątrz i zobacz, że cały ten świat to jest jak jedno wielkie "kombinowanie".


Adargh napisał:

"nie ma litosci dla skurwysynow"

Adargh napisał:

...osobiscie nic do niego nie mam...

zdecyduj się..


Gniewko.. szczere dzięki, ale jednak nie, jak połowa ludzi mnie wyzywa i przeklina no to wybacz... może powinni sobie pójść na zioło, zapalić, wziać konkretne "buchy" i chiilll outt.

Offline

 

#8 2007-07-17 17:00:53

Adargh

Administrator

2986978
Zarejestrowany: 2007-03-16
Posty: 94

Re: Przypadek Zdziry - chciwosc, cwaniactwo czy "zly dotyk" DAWN

Powi napisał:

Adargh napisał:

"nie ma litosci dla skurwysynow"

Adargh napisał:

...osobiscie nic do niego nie mam...

zdecyduj się..

No jestem zdecydowany... Od pierwszego cytatu zmienilem zdanie i tyle. Tam troche mnie ponioslo, ale jak juz napisalem sprawa leechowania nie jest dla mnie tak jednoznaczna jak jeszcze pare dni temu. Sorka za posluzenie sie dosyc mocnym cytatem.


Pro Gloria Et Patria

Offline

 

#9 2007-07-17 19:16:30

Inkwizytor

Wladze Inkwizycji

Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 150

Re: Przypadek Zdziry - chciwosc, cwaniactwo czy "zly dotyk" DAWN

Ad Zdzira / Powi :
z zalem stwierdzam po tym co czytalem, ze ty moim zdaniem jestes po prostu nienormalny i niedojrzaly. Zywisz do Inkwizycji jakis zal, za to iz z niej odszedles ? Po to wchodziles codziennie na forum, zeby w koncu znalezc cos na twoj temat ? Umiescilem ten watek gwoli informacji. Ty rzucasz sie na niego, cytujesz, wysmiewasz, srasz zarem, a na koncu dodajesz ze to tylko gra. Moze masz goraczke ? Zadzwon do mamy/taty za te wlasne zarobione pieniadze i spytaj co teraz robic. Btw twoja wypowiedz imho jest very low. Nic nie zmienia faktu, ze masz wyleechowanego HWLa. Taki twardziel za ekranem monitora. Bo jak juz Hadess ci napisal - wygladasz w realu i zachowujesz sie w grze jak zwykly lalus :>
Pozdrawiam.
P.S. tak uwazalem cie za pro w pve stary

Ad Gniewko :
jak to ze niestey leechuje i ze to jego sprawa ? leechuje w barwach Inkwizycji czyli juz nasz sprawa
nie jestes pewnie swiadomy ale w naszej battlegroupie jestesmy dosyc slawnymi postaciami od lvlu 19 do 59 zatrzymujac sie po kolei na 29, 39 i 49.
nikt z nas, kto wypracowal nam ta reputacje nie chcialby zeby ktos z naszych znajomych (znajomymi nazywam tez "starych" przeciwnikow) widzial czlonka Inkwizycji na BG, ktory leechuje <-- najwieksza hanba dla zawodnika pvp
Inkwizycja nie leechuje, nie cofa sie i nie przegrywa. w tym lezy nasza sila.
Btw a to ze 3/4 aliantow tak robi to nikogo nie tlumaczy chyba...wrecz przeciwnie
CONVICTA ET COMBUSTA

Ostatnio edytowany przez Inkwizytor (2007-07-17 19:27:04)


http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/sygnatura.jpg
Wiem, ze mam problemy z interpunkcja...

Offline

 

#10 2007-07-17 19:32:17

Katastrofa

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 53

Re: Przypadek Zdziry - chciwosc, cwaniactwo czy "zly dotyk" DAWN

Czesc Wszystkim,

Bardzo jest mi przykro, ze sprawy tak sie potoczyly. Zdzira nie byl tylko guildiowiczem ale przede wszystkim spoko kumplem. Duzo razy nawet "wyplakiwalam mu sie na ramieniu". Dlatego jestem bardzo zdziwiona tym jak postapil i  jak swoim zachowaniem pokazal, ze niewiele bylismy dla niego warci. Pewnie to troche moja wina, niestety daje ludziom kredyt zaufania, a ci czesto okazuja sie niewiele warci.
Chcialam tylko zwrocic Wasza uwage na fakt, ze nie dla wszystkich ta gra jest tylko gra. Za kazda z naszych postaci jest gracz, czyli czlowiek z prawdziwaymi emocjami. Zaprzyjazniamy sie niektorymi, z innymi sie klocimy. Wierze w to, ze przelewamy nasze cechy na nasze postaci. Wierze, ze jak jestes chciwy, bedziesz chciwy w grze, np. Mysle, ze leechowanie moze swiadczyc o tym kim jest Kamil w rl, co wiecej , nigdy nie chcialabym miec wsrod znajomych kogos, kto nie ma zasad ani honoru, kto moze jak bede potrzebowala pomocy ucieknie ze strachu..
P.S. Zdzira, slyszales kiedys o dysleksji? Silveniss jest moim przyjacielem przede wszystkim przez to, ze WIE CO mowi, niewazne jak - wazne, ze ma wiele do powiedzenia. RESPECT SILVENISS xxx

Ostatnio edytowany przez Katastrofa (2007-07-17 19:37:20)

Offline

 

#11 2007-07-18 02:53:15

Powi

Mlody/a

1675092
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-03-20
Posty: 8

Re: Przypadek Zdziry - chciwosc, cwaniactwo czy "zly dotyk" DAWN

dysleksja

to szło jakoś tak: przeglądarka mozilla firefox-> Narzędzia->Opcje->zakładka "zaawansowane"-> zaznaczyć "tick" przy "Sprawdź pisownię podczas wprowadzania tekstu" Ot mój sekret poszedł w świat.. Stawiam piątaka, że w Operze jest coś podobnego.

Ad Inkw
Ależ jestem niedojrzały i nienormalny. Niektórzy wolą co innego, a ja się właśnie tym jaram. Po prostu kicks ass ;]
Po za tym znalazły by się osoby niehonorowe pośród tutaj się wypowiadający, szkoda, że według niektórych "zasada ręki" >> rozmowa/dyskusja/whatever

gg, no re

Offline

 

#12 2007-07-18 03:01:39

Berenice

Swoj chlop/ Swoja kobitka

Zarejestrowany: 2007-04-01
Posty: 17

Re: Przypadek Zdziry - chciwosc, cwaniactwo czy "zly dotyk" DAWN

Inkwizytor napisał:

Ad Zdzira / Powi :
Taki twardziel za ekranem monitora. Bo jak juz Hadess ci napisal - wygladasz w realu i zachowujesz sie w grze jak zwykly lalus :>
Pozdrawiam.
P.S. tak uwazalem cie za pro w pve stary

Czemu odbiegasz od tematu gry i obrażasz go jaki jest według ciebie w rzeczywistości?
Zapewne wszyscy z was to niezwykłe pakerosy, twardziele i nie wiadomo co.
Spodziewałem się bardziej konstruktywnej krytyki po naszym Inkwizytorze i zachowanie tego typu komentarzy dla siebie.
Co do leechowania to zgadzam się, gildia pvp nie może sobie pozwolić na takiego członka ze względu na reputację.
Jednakże fakt jak gra na bg nie skreśla Zdziry dla mnie jako znajomego, a na pewno nie obrażałbym go w tak absurdalny sposób i wtrącał się do jego życia prywatnego.

Offline

 

#13 2007-07-18 10:32:33

Gorax

Gadula

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 55

Re: Przypadek Zdziry - chciwosc, cwaniactwo czy "zly dotyk" DAWN

Berenice napisał:

Inkwizytor napisał:

Ad Zdzira / Powi :
Taki twardziel za ekranem monitora. Bo jak juz Hadess ci napisal - wygladasz w realu i zachowujesz sie w grze jak zwykly lalus :>
Pozdrawiam.
P.S. tak uwazalem cie za pro w pve stary

Czemu odbiegasz od tematu gry i obrażasz go jaki jest według ciebie w rzeczywistości?
Zapewne wszyscy z was to niezwykłe pakerosy, twardziele i nie wiadomo co.
Spodziewałem się bardziej konstruktywnej krytyki po naszym Inkwizytorze i zachowanie tego typu komentarzy dla siebie.
Co do leechowania to zgadzam się, gildia pvp nie może sobie pozwolić na takiego członka ze względu na reputację.
Jednakże fakt jak gra na bg nie skreśla Zdziry dla mnie jako znajomego, a na pewno nie obrażałbym go w tak absurdalny sposób i wtrącał się do jego życia prywatnego.

Lepiej bym tego nie ujął Nie ma co tu sie obrażać na zmianę, przecież to świadczy o niedojrzałości ><. Co do tematu zdziry, wiem co się stało i dla mnie sprawa jest skończona, niestety z nim jak i kilkoma innymi osobami z gildii robiłem strasznie dużo instansów i napewno leechowanie nie wpłynie  na moją ocenę jego zachowania. Ja sam leechowalem trochę AV ( leechowaniem nazywam to, że dałem grać dla brata, który pierwszy raz widział grę i z jego zdolnościami biegał po tej krainie i używał tylko Arcane Shoota na wszyscy co jest czerwone >< ).
Sprawa Seppa też została już wyjaśniona więc nie będę na jej temat pisać, a znam go dobrze i wiem co się działo.
A teraz poruszę odwieczny temat, leech vs. buying gold - dla mnie są to dwie takie same rzeczy, z tym że leech aż tak mi nie przeszkadza. Czemu? bo jak idę na BG to bardziej interesuje się tym co ja robie i większość BG sprawia mi przyjemność nawet jak przegramy przez leecherów. Niestety odwrotna sytuacja jest z Goldem. Nie cierpię farmić kasy... nie mogę sobie pozwolić na kupno jej ( polska rzeczywistość >< ), ale też nie mam zamiaru.  Ludzie którzy kupują golda po prostu idą na skróty, na które ja raczej nie pójdę, przez co ufarmienie 5k golda dla nich to tyllko ( )* a dla mnie kilka dni ;/

( )* - nie znam ceny ><
Sorki jeśli pojawiły się błędy, albo zła składnia ale pisałem szybko bo chciałem się wypowiedzieć w tym temacie i powiedzieć swoje zdanie
/off

Ostatnio edytowany przez Gorax (2007-07-18 10:33:04)

Offline

 

#14 2007-07-18 12:50:04

Gniewko

Gadula

Zarejestrowany: 2007-05-21
Posty: 31

Re: Przypadek Zdziry - chciwosc, cwaniactwo czy "zly dotyk" DAWN

Dobre.
Też uważam, że jeżeli ktoś jest przeciwny leechowaniu a kupuje złoto, to jest hipokrytą :-P.

Jest ktos taki? Przyznać sie!

Offline

 

#15 2007-07-18 13:54:59

Adargh

Administrator

2986978
Zarejestrowany: 2007-03-16
Posty: 94

Re: Przypadek Zdziry - chciwosc, cwaniactwo czy "zly dotyk" DAWN

Gniewko napisał:

Też uważam, że jeżeli ktoś jest przeciwny leechowaniu a kupuje złoto, to jest hipokrytą :-P.

Kwestia jest tylko taka ze kupując zloto nie szkodzisz bezpośrednio innym graczom. Leechujac zbierasz owoce pracy innych ludzi - jesteś czystym pasożytem - z tym sie chyba kazdy zgodzi?
Kupując złoto kupujesz czas który inni potrzebują na farmowanie, co tez jest w pewien sposób nieuczciwa przewaga...  Mnie kupowanie złota nigdy sie nie podobało, ale robie to bo nie stać mnie na granie po 8 godzin dziennie, a stać mnie żeby to złoto kupic. Ale czy w ten sposób czerpie zyski z z pracy innych?? (no ewentualnie te biedne moby sie dla mnie narobią farmujac golda)
Jak dla mnie z obiema tymi sprawami porządek powinien zrobić Blizz. Zablokować w jakiś mądry sposób przesyłki dużych sum pieniędzy, a na BG wprowadzić "vote kick" tak jak w większości strzelanek...


Pro Gloria Et Patria

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plInfluencerzy busy Kiel