#16 2007-11-30 17:02:13

Nova

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-25
Posty: 42

Re: Robmy co z tym "KLOCKIEM"

@Ink
odnosnie Lel'a - ok sprawe rozumiem nie mam zadnych zastrzezen, aczkolwiek sprawa Pietruchy, ktory wg moich informacji pewnego razu logujac sie do gry juz w niej nie byl.. dlaczego ?
Tak serio mowiac jest to osoba ktora ma wieksze pojecie o wow'ie niz ja i draxon razem wzieci wiec troche dziwne ze tak (bez powodu?) dostal kicka (...?) Jakies sprostowanko by sie znalazlo ? :-)

Apropo forum - ludzie nie przejda jezeli tego forum na ktorym wlasnie rozmawiamy nie zamkniecie - takie jest moje zdanie.

A co do drugiej grupy raidowej (karowej ;p) - nie ma szans na jej stworzenie... dlaczego ? Bo czesto sie zdaza ze "grupa 1" nie idzie bo brakuje dps'a lub heal'a - jest to tez powod naszego mizernego mowiac delikatnie progresu.


http://armory.mmo-champion.com.nyud.net:8080/sig.php/873496rveXt.png

Offline

 

#17 2007-11-30 17:41:52

kalimaas

Gadula

9315626
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-08-11
Posty: 56

Re: Robmy co z tym "KLOCKIEM"

tu sie z Nova zgodze...znam Pietruche dobrze(razem pracowalismy) i jestem troche zdziwiony zaistniala sytuacja...bardziej spokojnego czlowieka chyba nie znam...co do jego wiedzy odnosnie wow'a,to powiem tylko tyle,ze on mnie wprowadzal w ta gre i dzieki niemu gram teraz z wami

Ostatnio edytowany przez kalimaas (2007-11-30 17:43:24)

Offline

 

#18 2007-11-30 18:47:40

Khanador

Gadula

10961
Call me!
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 154

Re: Robmy co z tym "KLOCKIEM"

To ja tylko o nowym forum. Można powiedzieć, że jest gotowe (pozostały drobne kwestie, typu dopracowanie działów i kolorystyki, ale to najlepiej korzystając z niego na bieżąco). Dziś zarejestrował się tam Ink, więc może się cos w tym temacie ruszy. Ja nie chcę podejmować żadnych decyzji o zamykaniu jakiegokolwiek forum... Tutaj tez jest problem, który sygnalizował Inkwizytor, że Adargh jest trudno osiągalny

Tak czy siak można się tam spokojnie rejestrować i powoli przenosić dyskusję. Dobrze by było też przenieść z tego forum niektóre ciekawsze wypowiedzi.

Co do Kara, to ja po weekendzie będe już gotów do wycieczki jako caster DPS. Wiem, że Wypas i Valroth też już sa prawie gotowi. Jedyny problem to heal Nie kojarzę, aby jakiś nowy sie zbliżał do 70 bądź niedawno na 70 poziom wskoczył, a Bittor czy Nythyx np. przerobili się z resto na elemental...


http://armory.mmo-champion.com.nyud.net:8080/sig.php/759080stPTb.png

Offline

 

#19 2007-11-30 20:35:07

Katastrofa

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 53

Re: Robmy co z tym "KLOCKIEM"

Czesc,

Widze, ze musze wyjasnic Wam sprawe Pietruchy. Pewnego dnia, jego chyba - mlodszy brat (lat 14) Lel nazywal mnie pusta idiotka, oskarzal mnie o jakies dziwne rzeczy, przy czym moge Wam powiedziec, ze totalnie bezpodstawnie. Ink caly czas widzial whisper'y od Lela i zdecydowalismy, ze bardzo przesadzil. Pomijajac kwestie wieku, a bardziej patrzac na to ze byl nowym czlonkiem gildii uznalismy oboje, ze byl bezczelny i nie rozumial idei respectowania czlonkow guildii, postanowilismy go z guildii usunac. Pierwsze slowa jakie pojawily sie na gildiowym  kanale (skierowane do mnie) po usunieciu Lela, z ust Pietruchy brzmialy : "pojebalo Cie?" . Uwierzcie, ze potem juz bylo tylko gorzej... Dyskusja trwala bardzo dlugo i miala wielu swiadkow ( chyba Thurle np.) . Czulam sie okropnie, (to byly moje urodziny) Pietrucha baaaaaaaaaaardzo  po mnie jezdzil.  Poruszylam ten temat na pozniejszej imprezie u nas w domu, na ktorej byli zalozyciele guildii (np. Wluczykij, Hadess, Urwis, Ink, Mocarz, Garon i ja ^^ )i wszyscy zgodnie uznalismy, ze Pietrucha nie ma miejsca w naszej guildii. Kto mu dal kicka, nie wiem  ale to nie jest wazne. Wazne jest to, ze nikt z nas nie chce  byc obrazany. Niewazne dla mnie jak dlugo ktos gra, chamstwo jest chamstwem i tyle....  A poza tym Who TF is Pietrucha anyway , bo nie pamietam zeby sie raz udzielilw guildii (jedyne co wiem o nim, to to ze mama nie nauczyla go szacunku do kobiet.Nie ma nikogo kogo by nie dalo sie zastapic). Po nim raczej nikt nie plakal.

Pozdro.

Offline

 

#20 2007-12-01 00:18:35

kalimaas

Gadula

9315626
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-08-11
Posty: 56

Re: Robmy co z tym "KLOCKIEM"

nie bede sie wypowiadal na temat tego zajscia,bo nie bylem jego swiadkiem...jesli tak bylo,a nie mam zadnego powodu by Tobie Kata nie wierzyc,nie mam nic do dodania...trudno...wspolczuje,ze akurat taka sytuacja zaistniala w Twoje urodziny...
pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez kalimaas (2007-12-01 10:31:31)

Offline

 

#21 2007-12-03 09:14:40

Inkwizytor

Wladze Inkwizycji

Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 150

Re: Robmy co z tym "KLOCKIEM"

Chcialbym poinformowac, ze nowe rangi wchodza w zycie dzisiaj poznym popoludniem (mysle ze bede online okolo 18 naszego czasu). Mam nadzieje, ze wkrotce Kapitula spotka sie i przedyskutuje wstepnie sprawy banku oraz graczy, ktorzy wykazali sie po ostatniej restrukturyzacji, a niestety nie zostali oficerami teraz "w pierwszym rzucie".
Dodatkowo, chcialbym podziekowac Karolince za zaoferowanie 300g na zakup kolejnej zakladki w naszym banku. W dalszym ciagu zbieramy fundusze i wkrotce bedziemy mieli porzadek na miare "doroslej" gildii.

Ostatnio edytowany przez Inkwizytor (2007-12-03 09:30:00)


http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/sygnatura.jpg
Wiem, ze mam problemy z interpunkcja...

Offline

 

#22 2007-12-03 14:33:01

Inkwizytor

Wladze Inkwizycji

Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 150

Re: Robmy co z tym "KLOCKIEM"

Odpowiadam an wlasnego posta
Chcialbym dodac, ze moze od przyszlego poniedzialku przestanmy pisac posty na tym forum i przeniesmy sie na Valrothowo/Khanadorowo/Inkwizycyjne. Mamy akurat tydzien czasu na organizacje dzialow, poddzialow, dostepu itp.


http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/sygnatura.jpg
Wiem, ze mam problemy z interpunkcja...

Offline

 

#23 2007-12-03 14:39:49

Khanador

Gadula

10961
Call me!
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 154

Re: Robmy co z tym "KLOCKIEM"

Ink, no własnie, koniecznie tam wejdź i skomentuj, zasugeruj, popraw, itp. itd.
Powinienes miec odpowiednie uprawnienia.. no i eqDKP też sprawdź (info na nowym forum).


http://armory.mmo-champion.com.nyud.net:8080/sig.php/759080stPTb.png

Offline

 

#24 2007-12-03 18:38:25

Thurlesman

Swoj chlop/ Swoja kobitka

Skąd: Zielona Gora / Wyspa
Zarejestrowany: 2007-09-26
Posty: 13

Re: Robmy co z tym "KLOCKIEM"

Jezeli mamy zmienic forum to stanowczo i zdecydowanie z infem na logon w WoW

Offline

 

#25 2007-12-03 21:34:14

Khanador

Gadula

10961
Call me!
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 154

Re: Robmy co z tym "KLOCKIEM"

zarejestruj się tam Thurle, może tez będziesz miał jakieś uwagi przed zmianą.


http://armory.mmo-champion.com.nyud.net:8080/sig.php/759080stPTb.png

Offline

 

#26 2007-12-04 21:20:24

Nova

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-25
Posty: 42

Re: Robmy co z tym "KLOCKIEM"

****
pisze to juz po wyjsciu z inkwizycji.. w sumie nie wiem czy ma to jakikolwiek sens bo odnioslem wrazanie ze wyjscie z gildi dla tych co w niej sa bylo niespodzianka i czyms okropnym co moglem zrobic, a dalem do zrozumienia grubo ponad miesiac temu ze sie zastanawiam nad przejsciem do pve guildi.

troche sie dziwie bo jednak razem gralismy i ciagle jestemy na tym samym realmie a jednak pozostal niesmak

jeszcze ten ostentacyjny kick z TS'a i zmiana hasla.. pokazuje jaki naprawde mieliscie stosunek do reszty.

Szkoda..

powodzenia w starym składzie [ mysle ze marzenie Katastrofy sie powoli spelnia (ona wie o czym mowie) ]

PS. alta sobie zostawilem w gildi ale cos czuje ze dostane kicka.. moze sie myle (?)


http://armory.mmo-champion.com.nyud.net:8080/sig.php/873496rveXt.png

Offline

 

#27 2007-12-04 22:38:21

Khanador

Gadula

10961
Call me!
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 154

Re: Robmy co z tym "KLOCKIEM"

Wyjasniam za Valroth'a, bo to jego serwer TS.
Teraz do logowania się na TS wymagany jest login i hasło, nie ma już logowania "ogólnego" Kick'a dostał każdy
To była jego decyzja, nie mnie roztrząsać jej motywy.

Co do Kara... Inkwizycja będzie dalej chodziła, więc jeśli akurat nie będziesz chodził ze swoją gildią, to jeśli inni nie będą mieli nic przeciwko, zapraszamy


http://armory.mmo-champion.com.nyud.net:8080/sig.php/759080stPTb.png

Offline

 

#28 2007-12-05 09:12:24

Katastrofa

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 53

Re: Robmy co z tym "KLOCKIEM"

Do Novego,

Nie wiem o jakie marzenie Ci chodzi, bo nie utonelam jeszcze w tej grze az tak, zeby z nia miec zwiazane jakiekolwiek marzenia. Moze chodzi Ci o to, ze nie wiedzielismy jak rozwiazac problem dzieciarni w gildii a ze ten wreszcie rozwiazal sie sam?? Na serio, nie wiem. Masz racje, wiedzielismy ze odchodzisz i nie czujemy do Ciebie urazy. Poza tym, nikt z nas nie mial nic do czynienia z decyzja Vala o TS'ie, wiec nie wiem jak to ma rzutowac na podejscie gildii do reszty. 

Powodzenia na nowej drodze ..

P.S. Nasz stary sklad sie powiekszyl o kilku nowych, lojalnych czlonkow, ktorych serdecznie pozdrawiam

Offline

 

#29 2007-12-05 10:14:09

Inkwizytor

Wladze Inkwizycji

Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 150

Re: Robmy co z tym "KLOCKIEM"

Zgadzam sie z przedmowca. Wiedzialem o twoim zamiarze przejscia juz od dluzszego czasu, znam twoje pobudki, wiem dlaczego grasz i co chcesz w grze osiagnac. Byc moze tam gdzie jestes teraz bedzie ci lepiej i tego wlasnie chcialbym zyczyc.
Z TSem jest jak jest i tak juz pozostanie. Oczywiscie przykro mi ze tak sie stalo, nie zapomne nigdy tego ze przez pierwszy rok istanienia Inkwizycji siedzielismy u ciebie Noova na TSie.
Tak jak Kata napisala, problem niedojrzalosci niektorych czlonkow gildii rozwiazal sie sam. Zgodnie z zasadami gildii szanujemy wszystkich graczy bez wzgledu na ich wiek. W niektorych przypadkach mielismy niestety doczynienia z typowymi idiotami okresu szkoly sredniej i tym graczom wlasnie nie udalo sie zyskac szacunku u starszyzny (zaprzeczeniem tego typu ludzi jest np. Torkar,Tur,Fawex, czy okresowo Gorax ktorzy mimo mlodego wieku wydaja sie bc bardziej dorosli).
We are where we are jak mawia moj szef, Inkwizycja dalej bedzie Inkwizycja dzieki jej "kregoslupowi", dziekuje Wam za wspolnie spedzony czas oraz doswiadczenie w pve, ktorym chetnie dzieliliscie sie z reszta.
Czas przeniesc sie na nowe forum i zajac sie niektorymi powaznymi sprawami.
Howgh!
Edit: Co do altow, mysle ze Kapitula wkrotce podejmie w tej kwestii madra decyzje.

Ostatnio edytowany przez Inkwizytor (2007-12-05 10:43:09)


http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/sygnatura.jpg
Wiem, ze mam problemy z interpunkcja...

Offline

 

#30 2007-12-05 12:54:05

Gorax

Gadula

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 55

Re: Robmy co z tym "KLOCKIEM"

Jeśli chodzi o sprawę mojego Maina - Goraxa, to przede wszystkim chcę się bawić w PVE, PVP było jakimś takim odejściem i odpoczynkiem od instancji, ale ja zawsze chciałem zobaczyć inne raidy, nie tylko Karazhan, ale te wszystkie na których nie byłem ( nie grałem przed TBC ) jak i te nowe do których potrzeba większej liczby osób.
Jeśli chodzi o moje alty, to oba są nastawione na PVP - rogal zostanie chyba w BG 20-29, a palladyn będzie z innymi altami na BG 30-39, taki był mój plan od początku, dlatego też postanowiłem żeby alty zostały w Inkwizycji, ale mimo wszystko decyzja dotyczy was : )
Jeśli chodzi o raidy i premady, to przecież nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy robili to wszystko razem : )
Forum gildi, zarówno te jak i te nowe będę starał się czytać : P No i oczywiście nic się nie zmieni jeśli chodzi o moje usługi jako enchantera, dla gildii jak i przyjaciół robie ja za darmo z matsami

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgim16klasa1b prace ziemne Złotów wolne domki Piaski