#1 2007-09-20 12:24:07

Inkwizytor

Wladze Inkwizycji

Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 150

co o tym myslicie ?

http://news.spong.com/article/13787?cb=818

Moze to kontrowersyjny troche temat ale moje pytanie brzmi :
"Czy w przypadku gier tego typu, nie powinno sie wprowadzic pewnych ograniczen jesli chodzi o role playing ?"
nie mamy cieknacej z ran krwi, ani jej sladow na ziemi/scianach w WoWie - natomiast kazdy moze sie rozebrac prawie do naga. moze to byc calkiem niewinne, a moze prowadzic do sytuacji jak w linku powyzej...


BTW. To moj setny post ale te na temat mozna policzyc na palcach jednej reki pfffff


http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/sygnatura.jpg
Wiem, ze mam problemy z interpunkcja...

Offline

 

#2 2007-09-20 12:59:55

Katastrofa

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 53

Re: co o tym myslicie ?

Siema,
Mnie jedeynie dziwi fakt, jak tacy ludzie trafili do WOW + znalezli swoich "wyznawcow". Wydaje mi sie, ze nie jest mozliwe wprowadzic ograniczen, co do role playing. Dlatego "Pedo-Wowicze" czuli sie totalnie bezkarni w swoich poczynaniach : "Role-playing is legal. Even if you are role-playing something that would be considered deplorable and highly illegal IRL, it's still just role-playing and isn't subject to any form of disciplinary action. Negative publicity is still publicity. Make a Digg or website about how sick we are. Report us to PervertedJustice. All it does is bring in more members. In fact, the Digg the guy on Ravenholdt made about us was so effective, several people signed up for WoW just to be in our guild. The bottom line is: We're allowed to do what we do on any server we please and no one can do anything about it."
Jedyne co zrobil Blizz, to rozwiazal ich gildie ( ktora pozniej reaktywowali pod inna nazwa), gdzie powinien dac wszystkim czlonkom bana. Juz sie boje pomyslec, co dzieje sie w gildiach obcojezycznych, do ktorych Blizz niebardzo ma wglad ...

Ostatnio edytowany przez Katastrofa (2007-09-20 13:00:28)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgim16klasa1b prace ziemne Złotów wolne domki Piaski