INKWIZYCJA

Inkwizycja

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-03-19 19:59:57

Inkwizytor

Wladze Inkwizycji

Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 150

Co dodac na www gildiowym?

Wazne pytanie, ktore nie bylo wczesniej zadawane nigdy i nigdzie :
Co wedlug Was powinno znalezc sie jeszcze na naszej stronie internetowej ? Moze cos zmienic ?
(myslalem o wylistowanej zawartosci banku, ale latwiej to bedzie zrobic na forum w formie textowej - szybszy update i mniej kombinacji, ale o istnieniu banku zadecyduje sonda w innym watku wiec zapraszam do glosowania !!!)
Zna sie ktos w ogole na pisaniu/tworzeniu stron www ? Jesli tak nie wstydz sie mlody webmasterze, nawiaz wspolprace
nie pytaj co gildia moze zrobic dla Ciebie, pytaj co Ty mozesz zrobic dla gildii lol


http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/sygnatura.jpg
Wiem, ze mam problemy z interpunkcja...

Offline

 

#2 2007-03-19 23:42:10

Katastrofa

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 53

Re: Co dodac na www gildiowym?

Wszystko jest super, tylko moglbys dorzucic enchanty na nizsze levele (np. speed na buty) i moze jewelcrafting Tragedii.
Buzka

Offline

 

#3 2007-03-19 23:48:30

Inkwizytor

Wladze Inkwizycji

Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 150

Re: Co dodac na www gildiowym?

Sluszna uwaga...
/ty
wyslij mi tragedia maila albo screenshota z itemami bitte


http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/sygnatura.jpg
Wiem, ze mam problemy z interpunkcja...

Offline

 

#4 2007-03-21 12:59:49

Silveniss

Gadula

4036556
Call me!
Skąd: Doncaster
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 78
WWW

Re: Co dodac na www gildiowym?

Inkwizytor napisał:

nie pytaj co gildia moze zrobic dla Ciebie, pytaj co Ty mozesz zrobic dla gildii lol

Mam taka skromna propozycje. Jak w kazdej organizacji mogly by odbywac sie spotkania online w okreslony dzien tygodnia ... w danym miescie i miejscu ... w celu ? ... mysle ze kazdy z czlonkow gildi z przyjemnascia poswieci godzine albo dwie zeby wybrac sie w gronie gildi na jakis instans dostepny dla nizszych lvl zeby wesprzec nowszych graczy ( hihi... ja mam niski wiec potrzebuje czasem pomocy ... a na ogol kazdy z graczy wysoko lvl cos planuje i trudno jest ich namowic na jakis wypad ... wcale sie nie dziwie ... ale jezeli bylo take spotkanie jeden dzien w tygodniu my slabeusze moglibysmy liczyc na pomoc i doswiadczenie starszych graczy...

i oczywiscie mozemy sie dzielic grupy nie musimy wszyscy isc w jedno miejsce to zalezy od decyzji szefa rzecz jasna ..hihi


... Anarchy in the UK

Offline

 

#5 2007-03-21 20:46:02

Inkwizytor

Wladze Inkwizycji

Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 150

Re: Co dodac na www gildiowym?

Jestem ZA jak najbardziej. Im szybciej niskie lvle nas dogonia tym szybciej bedziemy mogli powaznie zaczac dzialac w pvp - dobrze zgrany premade zlozony tylko z naszych graczy. Problem pojawia sie tu nastepujacy, czesc ludzi jest honor mad i nie bedzie chciala poswiecac czasu dla rzeczy, ktore tego honoru im nie daja...Moim zdaniem takie wypady mozna organizowac rano w niedziele, bo to taki neutralny dzien, a nawet jak ktos balowal w sobote-zniscote to delikatny low lvl instance nie powinien przysporzyc mu wiekszych problemow manualno-intelektualnych. B. dobry pomysl.


http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/sygnatura.jpg
Wiem, ze mam problemy z interpunkcja...

Offline

 

#6 2007-03-22 10:28:44

Silveniss

Gadula

4036556
Call me!
Skąd: Doncaster
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 78
WWW

Re: Co dodac na www gildiowym?

Niedziela jest idealna ... tylko jak zawiadomic reszte ... jest nas tak malo na forum ... moze jakies oficjalne ogloszenie prasowe ... no wiecie radio pare spotow w TV... hihi


A wracajac do tematu "co dodac do www gildi" to mam pytanie czy nie mazna by bylo dodac linkow do stron na ktorych so informacje o grze , dodatki do sciagniecia , napewno wszyscy znaja jakies fajne strony ...

Ostatnio edytowany przez Silveniss (2007-03-23 16:31:40)


... Anarchy in the UK

Offline

 

#7 2007-03-24 01:09:59

Katastrofa

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 53

Re: Co dodac na www gildiowym?

sa juz dodatki do sciagniecia, i rozne linki z tego co wiem

Offline

 

#8 2007-03-24 12:43:56

Silveniss

Gadula

4036556
Call me!
Skąd: Doncaster
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 78
WWW

Re: Co dodac na www gildiowym?

A kto urzywa COSMOS ... nakladke na interface wow ... moze opisze swoje doswiadczenia ... i czy jest przydatny ??


... Anarchy in the UK

Offline

 

#9 2007-03-24 15:11:30

Inkwizytor

Wladze Inkwizycji

Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 150

Re: Co dodac na www gildiowym?

Za pierwszym razem jak gralem uzywalem cosmosa. Fajny, mily w uzyciu, duzo opcji. Po 2 miesiacach grania moje konto zostalo ukradzione. Przeprowadzilem dochodzenie, wysylalem dziesiatki emaili do blizzarda i czego sie dowiedzialem :
- strona alakhazam wprowadzala na kompy tych, ktorzy ja ogladali tzw key loggery i to mogla byc przyczyna utracenia przeze mnie konta (korzystalem z alakhazam czesto dosyc, teraz juz tylko thotbott, nawet pomimo iz alakhazam podobno juz nie robi tego typu rzeczy - tak mowia jej webmasterzy)
- uruchamianie jakichkolwiek dodatkow z plikow *.exe moze wiazac sie z wieloma konsekwencjami, czescia addona moze byc wlasnie keylogger, ktory wysle haslo i login do WoWa do ludzi, ktorzy go skonfigurowali/stworzyli. Cosmos wlasnie uruchamia sie plikiem *.exe. Dlatego uzywam ctka od tamtej pory i nigdy na wszelki wypadek nie wroce juz do cosmosa. Podobno w jezyk skryptow addonow (Lua 2 w tej chwili bodajze) ciezej jest wpisac komende uruchamiajaca jakikolwiek plik dodatkowy/wykonywalny na kompie, ktory moze okazac sie keyloggerem.
Mamy paru informatykow z wyksztalcenia w gildii, moze oni sie bardziej znaja na tym, moze to co mi sie wydaje jest tylko iluzja...

Ostatnio edytowany przez Inkwizytor (2007-03-24 15:12:15)


http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/sygnatura.jpg
Wiem, ze mam problemy z interpunkcja...

Offline

 

#10 2007-03-26 11:30:28

Silveniss

Gadula

4036556
Call me!
Skąd: Doncaster
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 78
WWW

Re: Co dodac na www gildiowym?

To nieciekawa wprawa co poiszesz ... o tych wlamaniach na konta ... czyli jedyne wyjscie to nie uzywac nic dodatkowego ...? szkoda ale moze to racja ... czyli nie uzywacie niczego ? moze kto jeszcze sie podzieli doswiadczeniami ... bo rozumiem ze po tym poscie Inkwizytora powialo groza dla tych ktory juz uzywaja cosmosa ... hihi ... ( oby tylko nikomu nic sie nie stalo )


... Anarchy in the UK

Offline

 

#11 2007-03-26 12:01:36

Adargh

Administrator

2986978
Zarejestrowany: 2007-03-16
Posty: 94

Re: Co dodac na www gildiowym?

UUU... czyli trzeba sie bac?! To moze npiszcie ktore adony sa niebezpieczne - czy tylko ten cosmos czy jakies inne tez? Rozumiem ze te ktore sa na stronie gildii sa sprawdzone??


Pro Gloria Et Patria

Offline

 

#12 2007-03-26 21:07:33

Inkwizytor

Wladze Inkwizycji

Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 150

Re: Co dodac na www gildiowym?

Te na stronie gildii sa sprawdzone, nie sa to pliki typu *.exe, ktore odpalamy, a te dopiero robia to co maja zaprogramowane robic/zmieniac/dodawac (w tym czasami takze "zagniezdzic" keyloggera) lecz zwykle skrypty, ktore nalezy zgrac do wow/interface/addons i pozniej zaznaczyc w wow-ie, zeby "dzialaly". Nie ma sie co o nie bac, jest spoko uzywamy ich od dluzszego czasu i nie mielismy zadnych problemow.

Tylko mala przestroga :
lepiej upewnijcie sie, ze macie na kompach antywira+firewall+antyspyware, bo w przypadku kradziezy hasla jest to pierwsza rzecz, ktora sprawdza blizzard u nas na kompie. Dlaczego ? Dlatego, ze naciskajac accept przy instalacji gry, zgadzamy sie na to ze :
po pierwsze blizz zaleca granie w gre na komputerach z zainstalowanymi antywir+firewall+antyspyware i jesli utracimy konto,a nie mamy na kompie w/w softu, to wcale nie musza nam pomagac...dranie
po drugie skad blizz wie co mamy na kompie ? wie wszystko wciskajac accept przy instalacji gry, zgadzamy sie na wysylanie danych z naszego kompa o nas/sofcie i wszystkim co nas/naszego kompa dotyczy na server blizza zbierajacy info o graczach hehehe i to jest na maxa cfana rzecz uwazam...a malo kto o tym wie

milego grania i nabijania blizz'owi kiesy


http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/sygnatura.jpg
Wiem, ze mam problemy z interpunkcja...

Offline

 

#13 2007-07-17 19:50:58

Katastrofa

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 53

Re: Co dodac na www gildiowym?

Ej, a mozesz dodac jakies swoje ostre  zdjecia w bieliznie ( lub bez)

Offline

 

#14 2007-07-18 04:16:17

Adargh

Administrator

2986978
Zarejestrowany: 2007-03-16
Posty: 94

Re: Co dodac na www gildiowym?

Ej a moze jednak nie dodawaj ok?


Pro Gloria Et Patria

Offline

 

#15 2007-07-18 18:06:18

Inkwizytor

Wladze Inkwizycji

Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 150

Re: Co dodac na www gildiowym?

dranie
Kiedys bylo i nie uwierzycie jak wtedy licznik bil...musielismy zmienic hosting bo dostawalem emaile od adminow, ze za duzo odwiedzin mamy.

Zapomnialem wyrzucic ze strony glownej tego linku do craftowanych itemow (teraz wszystko juz wyglada inaczej w gildii) ale z racji takiej, ze teraz strona zajmuje sie Fawex (a crafterow mamy na forum) to nic w tym kierunku nie bede robil.


http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/sygnatura.jpg
Wiem, ze mam problemy z interpunkcja...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plLoty Rzeszów Oslo www Szkło w kuchni Warszawa