INKWIZYCJA

Inkwizycja

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-03-20 22:55:35

Adargh

Administrator

2986978
Zarejestrowany: 2007-03-16
Posty: 94

Rangi, tytuly itp

No dobrze jest jakis Kat Oprawca, sa jakies inne rangi - ale co jak i   z czym to nie za bardzo wiadomo... Proponuje w skrocie opisac Kata oprawce i inne rangi specjalne + wymienic  "wladze" gildii, zeby bylo wiadomo na kogo bluzgac

Mnie to tez pomoze w nadawaniu tytulow na forum...


Pro Gloria Et Patria

Offline

 

#2 2007-03-21 13:35:30

Silveniss

Gadula

4036556
Call me!
Skąd: Doncaster
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 78
WWW

Re: Rangi, tytuly itp

Mnie tez bardzo interesuje w jakie sa i w jaki sposob mozna zdobywac rangi w naszej gildi ... mysle ze to jedna z tych spraw ktore powinny znalesc sie jak najszybciej na naszej stronie... jezeli nie ma takowych chetnie pomoge w ich tworzeniu ...


... Anarchy in the UK

Offline

 

#3 2007-03-21 21:32:51

Katastrofa

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 53

Re: Rangi, tytuly itp

a propos rang, prosze rzuccie okiem na mojego ostatniego posta w "sprawy organizacyjne"-> "dzien dobry", co o tym myslicie?

Offline

 

#4 2007-03-22 10:47:35

Silveniss

Gadula

4036556
Call me!
Skąd: Doncaster
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 78
WWW

Re: Rangi, tytuly itp

Masz racje Katastrofa ... ale i tak nalezalo by ustalic jakie te rangi i honory sa ... za co ? i jak je zdobywac ... nie bede pokazywal palcem ale szef jakos sie nie wypowiedzial w tej kwesti


... Anarchy in the UK

Offline

 

#5 2007-03-23 22:22:57

Inkwizytor

Wladze Inkwizycji

Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 150

Re: Rangi, tytuly itp

Kat Oprawca - to ranga turniejowa pvp - otrzymuje ja ten kto ma najwiecej zabitych w lifetime, mozna mu ja odebrac w duelu po 3 wygranych walkach, jestesmy na etapie ustalania zasad tego turnieju.
Inne rangi wygladaja w nastepujacy sposob :

Wierny,
Wtajemniczony,
Adept,
Akolita,
Egzekutor,
Diakon,
Diakon Cieni,
Inkwizytor
+Ja i Kat Oprawca

Wiekszosc rang przyznajemy dyskutujac na kanale oficerskim, do ktorego dostep maja Inkwizytorzy, Kat Oprawca, Diakoni Cieni + Ja, w pewnym sensie zaleza one od lvlu postaci, czasu bycia w gildii, "uzytecznosci", doswiadczenia + jak czesto dany delikwent jest online. Jesli macie jakies propozycje - sluchamy i chetnie cos zmienimy (nie ma rzeczy doskonalych, wiec dobrze zdajemy sobie z tego sprawe iz obecne reguly przyznawania rang nie sa perfect).

Tak to wiec wyglada w skrocie.

Jesli chcecie wiedziec do czego (jakich opcji w gildii) maja dostep poszczegolne rangi, tez moge to wyjasnic aczkolwiek fajnie jest samemu to odkryc po otrzymaniu nominacji.


http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/sygnatura.jpg
Wiem, ze mam problemy z interpunkcja...

Offline

 

#6 2007-03-24 01:02:34

Katastrofa

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 53

Re: Rangi, tytuly itp

W zwiazku z  tym ja proponuje promowac Adargh'a na Diakona Cieni, zalozyl nam TS'a i forum=bardzo zasluzony dla naszej guildii. Co Wy na to?

Offline

 

#7 2007-03-24 12:12:04

Silveniss

Gadula

4036556
Call me!
Skąd: Doncaster
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 78
WWW

Re: Rangi, tytuly itp

Bezapelacyjnie ... i przez aklamacje powinien zostac Adargh nasz dzielny ... Diakonem Cieni wybrany ... Katastrowy uwaga sluszna jest ponad miare ... i moje poparcie sanowny Adargh otrzyma spewnoscia ... hihi

Jak sie maja nasze rangi do "Guild Roster  pozycja Rank" do pokazywanych na stronie wow.

Ostatnio edytowany przez Silveniss (2007-03-26 11:41:22)


... Anarchy in the UK

Offline

 

#8 2007-03-24 15:21:18

Inkwizytor

Wladze Inkwizycji

Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 150

Re: Rangi, tytuly itp

W Inkwizycji mamy odwrotna kolejnosc rang ^^ czyli najwyzsza jest 1, najmniejsza 9 - przynajmniej tak to konfigurowalem dawno temu (jesli wyszlo inaczej to sry, strasznie nie user friendly jest ten interfejs guild mastera powiem wam szczerze, myslalem ze go poprawia po takich wielkich zmianach jakie zaszly w grze ale sie mylilem) - mozna przekonfigurowac jesli Wam to nie pasuje ale nie ma to wedlug mnie zadnego znaczenia.

Popieram propozycje awansowania Adargha do rangi Diakon Cieni - jego zaslugi dla gildii sa ogromne i nalezy to jakos nagrodzic. Jesli ktos ma jakiekolwiek watpliwosci niech wypowie sie tu i teraz albo zamilknie na zawsze, pod grozba ogloszenia go Heretykiem przez Wladze Inkwizycji i skazaniu na hanbiaca smierc.

Zapomnialem dodac, ze w Inkwizycji rzadzi Komitet Rzadzacy zlozony z Inkwizytorow + Guild Mastera + Kat Oprawca. Takze jesli macie jakiekolwiek pytania/skargi prosze kierujscie je do osob posiadajacych wyzej wymienone rangi.

Ostatnio edytowany przez Inkwizytor (2007-03-24 15:26:53)


http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/sygnatura.jpg
Wiem, ze mam problemy z interpunkcja...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plszkolenia bhp kielce materace hilding materace janpol