#1 2007-11-30 18:48:50

Valroth

Gadula

Zarejestrowany: 2007-07-17
Posty: 43

Team Speak i bałagan na nim.

Mam prośbę a zarazem propozycje. Otóż dziś wszedłem na TS'a naszego i chciałem w końcu zacząć z niego korzystać. Ale napotkałem na spory problem. Wszyscy siedzą na głównym kanale i nawijają co komu do głowy przyjdzie. Moim zdaniem błąd. każdy user ma prawo zakładać kanały. Załóżcie sobie kanał i tam gadajcie nawet o dupie maryni. A kanał główny niech zostanie na ludzi którzy się wlogowywuja i niech sie umawiają na założenie nowego kanału. Na pewno mieliście nie raz problem że wchodzicie na TS'a i niestety musicie na innych mediach (jakieś GG, czat w WoW czy Skype) umówić na założenie kanału. Reasumując. Jest ze strony mojej prośba. Nie gadać na głównym tylko zakładać sobie kanały.

Dziękuje i pozdrawiam.
V.


http://www.spoonman.eu.org/files/valroth.gif

Offline

 

#2 2007-11-30 18:56:19

Khanador

Gadula

10961
Call me!
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 154

Re: Team Speak i bałagan na nim.

A ja ze swojej strony napiszę tylko, że czasami właśnie po to się wchodzi na TS, żeby posiedzieć na głównym kanale i posłuchać o dupie maryny

Z brakiem kanałów to nie tak. Bardzo często się pojawiają jak już się grupa do czegoś pojawi. Kiedyś pamiętam jak były na raz 3 kanały i jeszcze poza tym pare osób na głównym gadających o bele czym

Btw, wiecie ile danych już przeszło przez nasz serwer TS? Ponad 4 GB


http://armory.mmo-champion.com.nyud.net:8080/sig.php/759080stPTb.png

Offline

 

#3 2007-12-01 10:37:33

Gorax

Gadula

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 55

Re: Team Speak i bałagan na nim.

Jest dokładnie tak jam mówi Khandor - wielu z nas wchodzi na główny kanał by pomówić o " dupie maryny " a jeśli robimy coś konkretnego to oczywiście zakładamy do tego osobny kanał i nie przeszkadzamy tym na głównym : )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plInfluencerzy busy Kiel