#31 2007-09-01 19:40:49

Khargal

Gadula

status (Nieznajomy)
6098908
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-09-01
Posty: 25
WWW

Re: Skad jestescie ?

A ja sie urodziłem w sierpniu, w sierpniu cudownego roku 88, trochę słabo pamiętam ten fakt bo się strasznie spiłem. Jak się nawet później okazało miałem być dziewczynką... no cóż - shit happens. Tak więc mam lat 19 jak łatwo obliczyć. W WoWa gram właśnie od początku sierpnia (roku bieżącego), ale tak naprawdę moja przygoda zaczęła się trochę wcześniej, jak tylko wyszła gra kumpel od razu w nią grał a ja (jako że był adminem kawiarenki) często się temu przyglądałem i interesowałem się samą grą, grałem tez trochę na trialach itp. A moje życie osobiste, hmm, uczę się w liceum. właśnie też w sierpniu miałem okazję dowiedzieć się że od września będzie to klasa trzecia. Nie mam żony, nie mam dzieci, nie posiadam karty kredytowej, ani własnego samochodu, nie pracuje, nie uczęszczam do szkoły baletowej, generalnie jestem utrzymankiem - i dobrze mi z tym. Do puki nie grałem w WoWa najwięcej czasu spędzałem chyba przy Counter-Strike'u, z MMO to głownie Lineage II, jeszcze były jakieś mniejsze z którymi przygoda była krotka i samej nazwy albo nie pamiętam albo nie warto zapamiętywać. W WoWie gram Warriorem (war powa) jak na razie arms spec, level 57. Jak i wiekszośc mam kilku znajomych w okolicy ktorzy rownierz graja w wowa, z gildii to tak, Timor jest moim sąsiadem, jak i naturalnie jego brat Fawex, Zaxcereen jest jego kumplem z klasy (czy byłej klasy) wiec tez go znam, No i jeszcze Drab z ktory co prawda nie jest od nas z oklicy ale razem z nim, wyżej wymienionymi i kilkoma z okolicy tworzymy grupę ktora sie trzyma w wowie. to chyba tyle, na razie.


...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgim16klasa1b prace ziemne Złotów wolne domki Piaski