#1 2007-11-09 09:02:43

Khanador

Gadula

10961
Call me!
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 154

Jak gildia dba o teamplay?

Nawiązując to tematu o instancjach 5-osobowych kilka słów chciałbym rzec chciałbym rzec.

Za dużo ludzi ma w dupie osoby na niższych levelach, ewentualnie 70-ki zaraz po dingu. Mówię to na swoim przykładzie. Są pojedyncze osoby, które są skore do pomocy. Mówię to na swoim przykładzie. Przez 2 tygodnie nie mogłem się doprosić czterech 70-ek aby się wybrali ze mną na headless horseman'a (tak, szukałem na LFG, ale nie miałem jeszcze 70 lev wiec nikt nie chciał brac), a to raptem 15 minut. Byłem tam na samym początku 3 razy z ludzmi z gildii, potem każdy już zdobył co chciał i się wypiął. Dopiero ostatniego dnia eventu udało nam się zebrać grupę... też oczywiście z oporami. Niestety nie udało się zdobyć loot'a ale już mniejsza z tym.

Od 60 lev ani razu nie prosiłem o pomoc w instantach, bo wiedziałem, że nikomu się nie będzie chciało iść do Ramparts itp. Wczoraj jednak, po raz pierwszy od dłuższego czasu zebrała się grupa na te preq do Ogri'la. Nie obeszło się jednak bez kurew, jak okazało się, że Wigo i ja dopiero zaczynamy. W pierwszej grupie zrobiliśmy pierwsze 3 questy, a potem ludzie się rozeszli... Na szczęście ekipa, która była w Mechanar skończyła insta i znalazła się pomoc - dzięki

Ja ani razu nie odmówiłem. Będąc nawet na niższych levelach, namawiany przez wszystkich do szybkiego gonienia do 70-ki nie miałem problemów z wycieczką z pomocą. Ot choćby niedawne Zul'Farrak, na ktorym 2 razy chyba ginąłem, ale zabawa była przednia z Shadowflux'em. Ktoś mnie prosi o skórki? spoko, ide skinnować choć nic z tego nie mam. Zaczynam się zastanawiać czy to ma sens, bo po co ja mam "tracić czas", jeśli innym się nie chce "tracić czasu"? I nie poganiajcie w takim razie żeby szybciej się do Kara przygotowywać, bo Wam casterów DPS brakuje.

Na koniec chciałbym ogromnie podziękować Karolince, na którą zawsze, ale to zawsze można liczyć! Również Thurlesman jest zawsze na miejscu, kiedy pomoc jest potrzebna. Ostatnio Nythyx się uaktywnił jako ten dobry. wiem też, że Hadess również nie odmawia. Sam byłem raz na wycieczce ro RFD z Inkwizytorem. Wczoraj również Plugawiciel pomógł, a wcześniej razem z nim i Noovym Wypasowi grupowe pomagaliśmy robić. Wczoraj tez ciocia Katastrofa oferowała pomoc (choć baaardzo jej się nie chciało). Ah, pamiętam jeszcze jak raz Kalimass do Sunken Temple polazł z nami Reszta? Sporadyczne przypadki... milczenie, nawet nie stać Was na proste "Nie, bo mi się nie chce" przykro mi się robi. A co najlepsze... w okolicach 20-30 lev. częściej to jeden rogal DOWN chodził ze mną na insty...

Przemyślcie to co napisałem powyżej, jak w taki sposób mamy miec jakikolwiek progres, zastanówcie się czy w taki sposób chcecie zachęcać "młodych" graczy do gildii... Bo ja na przykład ostatnio coraz bardziej zaczynam się zastanawiać nad tym czy sobie nie odpuścić... bo co z tego, że była reorganizacja, wprowadzono raid day (zresztą za moją sugestią), kiedy nawet nie zawsze udaje się zebrać 10 odób chętnych i zdolnych do wyprawy? Nie jesteśmy gildią... nie gramy wspólnie... Nie o to chyba chodzi.

Pozdr.
Khan


http://armory.mmo-champion.com.nyud.net:8080/sig.php/759080stPTb.png

Offline

 

#2 2007-11-09 10:16:17

Daghryl

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 27

Re: Jak gildia dba o teamplay?

Wez pod uwage, ze inni moga nie miec poprostu czasu. Mam do zebrania 75k honoru, 100 tokenow z Halaa i w chuj matsow do przeroznych enchantow i w tym tez mi nikt nie pomoze, a sezon 3 tuz tuz.

Offline

 

#3 2007-11-09 11:07:24

kalimaas

Gadula

9315626
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-08-11
Posty: 56

Re: Jak gildia dba o teamplay?

Khan mi o Horsemanie nic nie mowiles,pierwsze slysze...Chcesz zebym Ci pomogl szepnij do mnie...bede wolny pomoge... to samo sie tyczy innych graczy...jesli chodzi o preq do Kara tanka masz w mojej osobie...mozemy sie umowic tak,ze w sobote zbierz ludzi ktorzy chca robic preq i go zrobimy,najwyzej w niedziele sie skonczy...


btw.nie tylko Ty masz takie problemy,wszyscy moga powiedziec,ze nikt im nie chcial kiedys tam pomoc...musisz byc silny
musisz to przetrwac ...

Ostatnio edytowany przez kalimaas (2007-11-09 12:18:17)

Offline

 

#4 2007-11-09 12:16:15

Inkwizytor

Wladze Inkwizycji

Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 150

Re: Jak gildia dba o teamplay?

@ Khan

Jak slusznie zauwazyl Daghryl niektorzy po prostu nie maja czasu. Wskakujac na lvl 70 nagle okazuje sie, ze jest mnostwo rzeczy do zrobienia i z doslownie wszystkim jest sie "w plecy". Jesli ktos spedza sporo czasu w grze calkiem mozliwe, ze uda mu sie osiagnac w pewnym sensie to, co zamierza, jesli jednak gra malo, z pewnoscia stara sie ten czas jak najbardziej wykorzystac do zrobienia chociaz tego maleko kroku do przodu. Ja obecnie gram srednio 2-2.5 godz dziennie w tyg, w weekendy czasem udaje mi sie siedziec w WoWie troche dluzej. Wiecznie jestem "w plecy",  wiecznie jestem proszony o pomoc, nie bardzo wiem jak to wszystko ze soba pogodzic, odpuscilem juz okolo 50% rzeczy, ktore zamierzalem zrobic w grze dla siebie (miedzy innymi netherdrake'a). Staram sie jak moge, aczkolwiek prawda jest ze pomagam mniej intensywnie niz kiedys. Nie mam po prostu czasu. Jesli chodzi o Twoja sytuacje i kazdego innego gracza, ktory ma podobne problemy, polecam  umowic sie kilka dni wczesniej z graczami z gildii na konkretny termin i godzine, zeby zrobic jakiegos instansa badz grupowe questy - w ten sposob nie otrzymasz ciszy/odmowy w odpowiedzi na niespodziewane pytanie o pomoc na guildczacie.
Ja akurat mialem szczescie jesli chodzi o granie w grupie, bo :
1. zakladajac gildie wszycy mielismy podobne levele i latwiej bylo dzialac wspolnie, bo kazdy robil/potrzebowal robic mniej wiecej to samo
2. jestem / bylem healerem - a jak wiadomo na niskich levelach ciezko jest znalezc healerow do grupy
3. jako healer nie jestem / bylem w stanie robic questow, moja gra opierala sie tylko i wylacznie na instansach i tak wlasnie levelowalem do mniej wiecej lvlu 58, caly czas LFG, LFM tygodniami, czasem dzien po dniu godziny spedzone na szukaniu grupy, bo znajomi z gildii akurat nie grali albo robili BG (nigdy nie szukalem pomocy u lvli wtedy 60, obecnie 70, co jest wrecz moda teraz wsrod swiezo levelujacych graczy - wolalem podazac droga Forsaken : "Patience, discipline..." niz whine'owac na kazdym kroku)
Nawiazujac do mojej propozycji dot. umawiania sie na wspolne wypady, daj znac kiedy potrzebujesz pomocy i z czym - ja bede teraz glownie zajety na AV, arenach i Kara ale jak bede wiedzial wczesniej, to wiadomo zrobie wszystko co w mojej mocy, zeby nie byc zajetym wtedy, kiedy sie umowimy.

Ostatnio edytowany przez Inkwizytor (2007-11-09 12:19:11)


http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/sygnatura.jpg
Wiem, ze mam problemy z interpunkcja...

Offline

 

#5 2007-11-09 12:16:48

Khanador

Gadula

10961
Call me!
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 154

Re: Jak gildia dba o teamplay?

Daghryl, trochę ironicznie Ci odpowiem, że tez mam do zebrania 75k honoru (no dobra, mam już 30k), repa, matsy na enchanty itp. itd. Każdy ma takie potrzeby... Będzie więcej ludzi, którzy bezpiecznie mogą chodzić na heroic, coś znaczyć na BG to i wzajemna pomoc będzie łatwiejsza. Moje spostrzeżenia są bardziej ogólne, bynajmniej nie skierowane indywidualnie do kogokolwiek. Ty skupiasz się głównie na PvP, więc się nie dziwię, że to dla Ciebie priorytet, ale wiele osób w gildii jest zainteresowanych również PvE i chodzą na instanty, to głównie do nich piję. Do 70 lev. zbliża się całkiem spora grupka osób aktywnie grających, kilka niedawno na 70 wskoczyło i jest szansa, że PvE zacznie u nas dobrze wyglądać, ale żeby tak było to minimum musi być spełnione, jak choćby odpowiedni eq, żeby "młodzi" mogli wspierać "starych".
Aha i argument z czasem zupełnie nie trafiony, jeśli chodzi o horseman'a bo to zajmowało 15 minut max na jedną walkę... :-P

Kali, bo nie mam w zwyczaju dopraszać się indywidualnie "na szeptach". Tak długo jak mogłem sam to robiłem sam. Głupio się czuję pytając na kanale gildii o pomoc... Bo rzadko kiedy ktokolwiek odpowiada, a jeszcze rzadziej że odpowiedź jest pozytywna. Zresztą jeśli po kilku pytaniach na głównym kanale nie ma odpowiedzi, to dla mnie jest jasna odpowiedź ;-) O horseman'a się pytałem co wieczór na ogólnym, może akurat Ciebie nie było, spoko

Pewno, że można chodzić tylko z PuG'ami ale różnie to bywa, a już zwłaszcza jeśli chodzi o konkretny loot.

Wzmiankując jeszcze o preq na Kara, to daj wcześniej zrobić preq na klucze do Arca i SH. W zasadzie to jeśli o mnie chodzi, to jeśli dobrze dziś pójdzie, to zostanie mi tylko wycieczka do botaniki i mechanar. Wigo ciągnę ze sobą jako healera, Karolinka też jeszcze ma te q do zrobienia, więc loozik. Jeśli uda mi się zebrać ludzi i odpowiednie preq do soboty, to można się wybrać. Nie zapominajmy jednak, że nawet jeśli szybko się zrobi preq to do Kara na aktualnym poziomie i tak nie mamy po co tam wchodzić, bo jeszcze odpowiedni ekwipunek trzeba mieć.

Chcecie pomóc, zerknijcie na przykład na armory osób, które niedawno wskoczyły na 70. Sporo nam jeszcze brakuje. Nawet sugestie, porady są cenione.

Jeszcze raz podkreślę, że ten temat nie ma na celu komukolwiek dowalić czy coś. Chcę jedynie ten problem naświetlić. Zdaje się w naszej gildii, że jeśli ktoś już coś osiagnął, to to co jest poniżej go rzadko interesuje "ja już na heroiki chodzę, więc na normal'e szkoda mi czasu" za mało myślenia zbiorowego, o innych, za dużo skupiania się na sobie.
Inkwizytor ma fajną wizję gildii, są tutaj świetni ludzie, dbajmy o to co mamy i nie powodujmy tego co miało miejsce jakiś czas temu, kiedy sporo graczy odeszło nabrać doświadczenia na raidach.

I nie obrażajcie się na mnie ;-)


http://armory.mmo-champion.com.nyud.net:8080/sig.php/759080stPTb.png

Offline

 

#6 2007-11-09 12:34:03

Khanador

Gadula

10961
Call me!
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 154

Re: Jak gildia dba o teamplay?

@ Ink
A żebyś wiedział ile jest do zrobienia i jakie możliwości się otwierają jak się na 70 wskakuje Może to też trochę z tego powodu czuję się zagubiony i wzmogło to moje odczucia. Nie kwestionuje braku czasu. Sam często nie dosypiam, żeby pograć choć kilka godzin dziennie, a gram praktycznie jedynie późnymi wieczorami. Niemniej jednak w ostatnim czasie jakoś bardziej zacząłem odczuwać to o czym piszę. Wiem, że wiele osób zagląda na chwilkę. Tak jak wczoraj Katastrofa, zaoferowała pomoc, ale wiem jak rzadko bywa (i jak bardzo się jej nie chciało), więc szukaliśmy dalej. Niech chociaż jakakolwiek odpowiedź będzie... nawet "wypchaj się", o to ostatnio zacząłem postulować ;-) Jeszcze raz podkreślę, że ten temat to tylko sygnał, moje spostrzeżenia jako jednego z wielu. I tak nastawiam się, że będzie mi ciężko w instantach / raidach zaistnieć ze względu na zmiany w elemental jakie wprowadzają, ale gra ma przecież przynosić przyjemność

Odnośnie umawiania się... No dobra... zobaczymy czy to cokolwiek zmieni. Dodam też, że ostatnio zazwyczaj z Wigo razem biegamy, bo jesteśmy praktycznie na tym samym etapie gry, więc możesz spokojnie zająć się swoimi sprawami, bo Wigo leczy, a samemu angażować "większe siły" gildii to rzeczywiście strata czasu. Tak samo myślę o preq do Kara, Arca, SH itp. itd. Jeśli już robić to żeby przynajmniej 2 osoby korzystały.

Bleh... i wychodzi na to, że to jakiś whine topic...


http://armory.mmo-champion.com.nyud.net:8080/sig.php/759080stPTb.png

Offline

 

#7 2007-11-09 12:47:01

Nova

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-25
Posty: 42

Re: Jak gildia dba o teamplay?

Tak jak wspomniał Ink jezeli ktos chce pomocy nie powinien oczekiwac ze chwile po napisaniu na /guild "ktos do instu?" zuci sie pare 70tek.
Wystarczy napisac ze potrzebni sa ludzie i umowic sie na dana dzien/godzine. W gildi jest sporo osob ktorych nie znam lub znam tylko z nazwy wiec tez chec pomocy nie jest tak duza jak dla osob z ktorymi gram na codzien co jest chyba zrozumiale, ale nic nie stoi na przeszkodzie umowienia sie, bo dla mnie to zaden problem.

Natomiast warunkiem koniecznym pomocy komus jest jego przygotowanie sie, mianowicie jezeli chce robic np. preq do ogrili lub jakies inne 5osobowe elity to musi wiedziec gdzie jest dany q i znac taktyke na bosa. Jezeli nie wie niech wczesniej powie a nie leci za ekipa i czeka az reszta wszystko za niego zalatwi. Gram w ta gre od 2 lat i niecierpie tracic czasu na glupie wipy lub czekanie az sie ludzie zbiora, po prostu wtedy mam to w dupie i wychodze z party.

Dodatkowo korzystanie z Teamspeaka jest tez warunkiem koniecznym, jezeli ktos nie ma mikrofonu to bedzie pisac ale jest to tak duze ulatwienie w komunikacji wiec z tego nie zrezygnuje => nie ma TS'a nie ma pomocy i kropka.


http://armory.mmo-champion.com.nyud.net:8080/sig.php/873496rveXt.png

Offline

 

#8 2007-11-09 13:01:29

Khanador

Gadula

10961
Call me!
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 154

Re: Jak gildia dba o teamplay?

Słusznie! Ja w zasadzie zawsze mam wszystkie q opisane na mapie. Sprawdzam praktycznie od razu po dopisaniu, żeby w przyszłości nie tracić czasu. Z TS problemu nie ma. Ogri'la wczoraj została zrobiona, ale ile się przy tym ***** nasłuchałem to nie skomentuję Trzeba było nas nie zapraszać...

A tak w ogóle to chyba za bardzo nerwowo do tego podchodzicie ;-) to tylko gra


http://armory.mmo-champion.com.nyud.net:8080/sig.php/759080stPTb.png

Offline

 

#9 2007-11-09 13:08:26

Inkwizytor

Wladze Inkwizycji

Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 150

Re: Jak gildia dba o teamplay?

Khanador napisał:

Odnośnie umawiania się... No dobra... zobaczymy czy to cokolwiek zmieni. Dodam też, że ostatnio zazwyczaj z Wigo razem biegamy, bo jesteśmy praktycznie na tym samym etapie gry, więc możesz spokojnie zająć się swoimi sprawami, bo Wigo leczy, a samemu angażować "większe siły" gildii to rzeczywiście strata czasu. Tak samo myślę o preq do Kara, Arca, SH itp. itd. Jeśli już robić to żeby przynajmniej 2 osoby korzystały.

Spokojnie mysle, ze jak dasz znac wczesniej to nikt nie odmowi pomocy, tym bardziej ja. Wigo poki co moze niech moze lepiej respeccnie sie na elementala badz enchancement - bo jesli nie ma sprzetu i co najwazniejsze doswiadczenia w leczeniu, to po co macie wipe'owac niezliczona ilosc razy. Latwiej jej bedzie zebrac ciuchy dla healera, nie bedac healerem, a nastepnie latwiej bedzie leczyc majac juz niezly sprzet. Z tego co wiem, Zafra stoi na etapie BM z kluczem do kara (oczywiscie stoi tez troche ze sprzetem ale robi co w jego mocy) - wiec wytlumacze mu, ze im szybciej pomozemy Wam (moze nawet z nim w grupie, bo frost mag zawsze jest przydatny), tym szybciej od razu Wasza trojka (Ty, Wigo i Zafra) dostanie pomoc w BM i wtedy wszystko (klucz do Kara) bedzie zalatwione "za jednym zamachem".

Khanador napisał:

Bleh... i wychodzi na to, że to jakiś whine topic...

whine czy nie whine, najwazniejsze ze jego efekt powinien byc konstruktywny
po to wlasnie jest to forum

Nova napisał:

nie ma TS'a nie ma pomocy i kropka

^^ Typowy rogal niemiluch...


http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/sygnatura.jpg
Wiem, ze mam problemy z interpunkcja...

Offline

 

#10 2007-11-09 13:34:34

Khanador

Gadula

10961
Call me!
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 154

Re: Jak gildia dba o teamplay?

Inkwizytor napisał:

(...) Wigo poki co moze niech moze lepiej respeccnie sie na elementala badz enchancement - bo jesli nie ma sprzetu i co najwazniejsze doswiadczenia w leczeniu, to po co macie wipe'owac niezliczona ilosc razy. Latwiej jej bedzie zebrac ciuchy dla healera, nie bedac healerem, a nastepnie latwiej bedzie leczyc majac juz niezly sprzet. Z tego co wiem, Zafra stoi na etapie BM z kluczem do kara (oczywiscie stoi tez troche ze sprzetem ale robi co w jego mocy) - wiec wytlumacze mu, ze im szybciej pomozemy Wam (moze nawet z nim w grupie, bo frost mag zawsze jest przydatny), tym szybciej od razu Wasza trojka (Ty, Wigo i Zafra) dostanie pomoc w BM i wtedy wszystko (klucz do Kara) bedzie zalatwione "za jednym zamachem".

Wigo mniej więcej od 64 pozuiomu leci jako resto, więc eq ma standardowy jeśli chodzi o ding na 70 lev. Z Questów i na AH trochę sie tego wala. (Armory: http://eu.wowarmory.com/character-sheet … tus&n=Wigo) i jak widzę to prawie 8k many, 828 +healing, 173 mp5. Nie jest tak źle, ja dużo gorzej stoję jako elemental (+378 spell dmg, 28,3% spell crit) bo za późno z enh się przerobiłem, ale powoli nadrabiam. Żeby cokolwiek znaczyć zarówno ona jak i ja musimy trochę sprzętu z instów zebrać w międzyczasie robiąc q na klucze. Praktycznie całe 60-70 robiliśmy wspólnie, ja biłem, Wigo leczyła, często pomagała nam Karolinka jako Tank i śmiem powiedzieć, że bardzo poprawnie szło. Dopiero nabieramy doświadczenia w 70 lev. instach, ale i tutaj same czytanie taktyk nie wystarczy. Wigo ponadto korzysta z rad Nythux'a, który przerobił się właśnie z resto na elememntal, więc jeśli nie chce zmieniać builda myślę, że powinna zostać jako healer i jako healer zbierac gear w instach. Rep sam powoli przyjdzie, ale jak to już w tym temacie zostało powiedziane, nie można wszystkiego robić, a na 70 lev jest co robić

Odnośnie Zafry... Bah, jesli szybko nadgonimy, to za chwile wspólnie będzie można sobie na wzajem pomagać, nie angażując zbyt dużej ilości "starszych" 70-ek. Damy radę

Tak sobie myślę, że możemy się skupić na q-line na klucz do Kara licząc że robiąc go w instach nam wypadnie jakiś dobry loot, ale na 90% trzeba będzie kilka razy się wybrać.

Inkwizytor napisał:

whine czy nie whine, najwazniejsze ze jego efekt powinien byc konstruktywny
po to wlasnie jest to forum

I po to ten temat zapoczątkowałem Ze zmianami w gildii jakoś wyszło, z raid day tez wyszło, bo robicie ładny progress w Kara


http://armory.mmo-champion.com.nyud.net:8080/sig.php/759080stPTb.png

Offline

 

#11 2007-11-09 13:51:41

kalimaas

Gadula

9315626
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-08-11
Posty: 56

Re: Jak gildia dba o teamplay?

ja tak jak napisalem wczesniej,miedzy Kara i Mech Heroic (nie spoczne dopoki mi The Sun Eater nie dropnie) jestem wolny i skory do wspolnych harcow
wystarczy szepnac i zachecic cukierkiem (zart glupi jestem,wiem )


Btw.Khan co z naszym spotkaniem Frakcji Warszawskiej,cos maly odzew byl w tej sprawie...

Ostatnio edytowany przez kalimaas (2007-11-09 13:56:34)

Offline

 

#12 2007-11-09 13:56:41

Khanador

Gadula

10961
Call me!
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 154

Re: Jak gildia dba o teamplay?

Aajj.. a ja już nie mam lizaków i cukierków z Hallow's End

Edit: no wlasnie... wieczory robią się zimne, przydałoby się rozgrzać przy piwku ;-)

Ostatnio edytowany przez Khanador (2007-11-09 14:00:26)


http://armory.mmo-champion.com.nyud.net:8080/sig.php/759080stPTb.png

Offline

 

#13 2007-11-09 17:54:51

Daghryl

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 27

Re: Jak gildia dba o teamplay?

Khanador napisał:

Daghryl, trochę ironicznie Ci odpowiem, że tez mam do zebrania 75k honoru (no dobra, mam już 30k), repa, matsy na enchanty itp. itd. Każdy ma takie potrzeby... Będzie więcej ludzi, którzy bezpiecznie mogą chodzić na heroic, coś znaczyć na BG to i wzajemna pomoc będzie łatwiejsza...

Ale ja nikogo o pomoc nie prosilem. Prawda jest taka ze dzisiaj komus pomagasz, poswiecasz swoj czas a on jutro juz nie gra. Gdy musialem zebrac 8 primal nether do Deep Thundera to chodzilem na heroici w pugach, bo raz, ze nie chcialo mi sie nikogo prosic, a dwa naogol latwiej jest go jednak zrobic w pugu bo spora czesc ludzi w naszej gildii nie wie po co gra.
Zainteresowanie PvP w gildii jest prawie zerowe, co widac chocby po zgloszenia do naszej flagowej grupy 5v5.
Jesli ktos chce pomocy, niech najpierw pokaze, ze na ta pomoc zasluguje.

Ostatnio edytowany przez Daghryl (2007-11-09 17:55:34)

Offline

 

#14 2007-11-09 18:10:47

Gorax

Gadula

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 55

Re: Jak gildia dba o teamplay?

Jeśli chodzi o temat pomagania to ja osobiście w tygodniu ( pon - piątek ) gram po max 2h bo nie mam czasu, mam dużo nauki i inne zajęcia więc jak jestem w grze skupiam się na tym co dziś sobie zaplanowałem, a na ogół są to daily Q. Jeśli ktoś chciałby się umówić na boosta lub coś w tym stylu to niech napisze mi dzień wcześniej żebym mógł sobie to zaplanować tak jak np. wypady do Karazhanu gdzie ustalam sobie godz. w których będę w WoWie a wszystko inne kończę wcześniej.
Jedynymi dniami wolnymi i w których mam więcej czasu są weekendy a przede wszystkim niedziela i to właśnie niedziele poświęcam na to żeby zdobyć 75k honoru, więc też nie mam czasu na to żeby robić coś innego ; /
Oczywiście jeśli ktoś poszukuje pomocy i ma już grupkę to tej pomocy nie odmówie

Offline

 

#15 2007-11-10 00:10:20

kalimaas

Gadula

9315626
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-08-11
Posty: 56

Re: Jak gildia dba o teamplay?

Dlaczego ktos ma udowadniac,ze zasluguje na Twoja pomoc,Dag?Nie chcesz nie pomagaj.Proste.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgim16klasa1b prace ziemne Złotów wolne domki Piaski