INKWIZYCJA

Inkwizycja

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-03-19 23:45:07

Katastrofa

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 53

GOLD

Czesc,
mysle ze Ci ktorzy kupuja zloto do Wow'a mogli by sie uprzejmie wymienic adresami stron

Offline

 

#2 2007-03-21 14:04:10

Silveniss

Gadula

4036556
Call me!
Skąd: Doncaster
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 78
WWW

Re: GOLD

Jeszcze nigdy nie kupowalem bo na poczatku wsparli mnie czlonkowie gildi ktorym bardzo serdecznie dziekuje jeszcze raz, teraz juz mam maly domek z ogrodkiem, fiata 126 i snopowiazalke hihihi ... ale widzialem na Allegro ... jest duzo ogloszen ... wplacasz na konto case odbierasz na pocznie na swoim serwerze...


... Anarchy in the UK

Offline

 

#3 2007-03-21 20:31:00

Inkwizytor

Wladze Inkwizycji

Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 150

Re: GOLD

odradzam  KGSgold od razu, zbyt wolni, srednio maja tego zlota, zawsze sie tlumacza ze jest busy and tight on your realm...
polacam MMOinn jak najbardziej, nigdy nie zawiedli, chociaz drozej delikatnie niz KGSy


http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/sygnatura.jpg
Wiem, ze mam problemy z interpunkcja...

Offline

 

#4 2007-03-22 11:47:41

Silveniss

Gadula

4036556
Call me!
Skąd: Doncaster
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 78
WWW

Re: GOLD

Ja dzis rano dostalem na skrzynke w wow list .. i przeslalem Ci kopie ... tam jest tez cos o zlocie ... mam nadzieje ze przydatne informacje


... Anarchy in the UK

Offline

 

#5 2007-04-08 21:01:06

Berenice

Swoj chlop/ Swoja kobitka

Zarejestrowany: 2007-04-01
Posty: 17

Re: GOLD

pożyczajcie od znajomych! nie kupujcie od tych złodziei kont, expoitciarzy i botów!

Offline

 

#6 2007-04-09 11:25:46

ban

Mlody/a

Zarejestrowany: 2007-03-30
Posty: 2

Re: GOLD

Jak dla mnie to kupowanie golda w WoWie jest glupie . Tracisz kase z realu tylko po to zeby miec troszke wiecej nikomu nie potrzebnych wirtualnych pieniedzy? Jesli już by mi zalezalo strasznie na WoWkowym zlocie ( co zachacza o ostre uzaleznienie i nolife) zmarnowalbym trochu czasu na przeczytanie "How to make 100g in 1 h". A co do listów ze skrzynki (reklam) to ostro mnie to wkurza jak biegne do mailboxa zlookac co ciekwaego przyszlo a tam sam spam.

Offline

 

#7 2007-04-09 13:45:08

Katastrofa

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 53

Re: GOLD

Berenice napisał:

pożyczajcie od znajomych! nie kupujcie od tych złodziei kont, expoitciarzy i botów!

I dlatego wlasnie moj drogi, musisz prosic sie o matsy, np.
Ja kupuje od zawsze, nigdy jeszcze mi nikt nie ukradl konta, lol. Nie przeszkadza mi to, ze moje zloto farmowaly boty- chyba lepiej oni niz ja mam zabijac moby dla 20s, lol. To jest zwylke ulatwianie sobie zycie. Farming zlota jest dla noobow, ktorzy wlasnie rozpoczeli gre. W takim wypadlku, jak najbardziej powinini oni sami farmowac (ale tylko dla poznawania urokow swiata wow i cwiczenia skilla pve). To jest juz moj n'ty character i juz mnie nie bawi bicie mobow, bawi mnie natomiast pvp i dlatego sie twinkuje. Pozdro

Offline

 

#8 2007-04-09 14:22:53

Inkwizytor

Wladze Inkwizycji

Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 150

Re: GOLD

Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.
Przede wszystkim zalezy co chce sie robic/osiagnac w WoWie. I takie pytanie nalezy sobie zadac na sam poczatek. Biore za przyklad mnie, zeby bylo latwiej.
Gram w WoW n-ty raz, n-ta postacia. Znam ta gre do lvlu 60 powiedzmy na wskros. Nie zachwycam sie nia tak jak zachwycalem grajac pierwszy czy drugi raz. Nie mam juz akcji typu : "podroze przez burze, kowbojskie uouo" (kto rozumie OCB dostaje 10g lol, ze skarbca gildii rotfl). Wiem co mi sie w niej podoba, a co nie podoba. Co lubie robic, a czego nie lubie. Przepadam wrecz za PVP. Jest dla mnie glowna atrakcja tej gry. Dynamiczne, zabawne, wymagajace skilla (oprocz 2 x sword rogali oczywiscie no i moze shadow priestow), challenging oraz co najwazniejsze, teamwork FTW !!! Aby dobrze sie bawic nalezy miec 1. dobra ekipe (nec Hercules contra plures) i 2. dobry sprzet. Dlaczego ? Dlatego, ze jesli wyjdzie na przeciw siebie 2 graczy, 1 vs 1 z takim samym skillem, wygrywa ten, kto ma lepszy gear (pomijam "losowo" wystepujace w grze missy, dodge, parry itp. zeby uproscic przyklad).
- Sposobem zeby osiagnac warunek nr 1 jest zgrany premade z dobrze ulozonymi klasami postaci. W sumie latwe do osiagniecia, wiec nie bede sie tu rozpisywal.
- Warunek 2 jest trudniejszy do osiagniecia. Prowadza do niego 2 drogi : kupowanie zlota / farmowanie zlota. Jak wiemy zloto musi miec kazdy. Niektorych itemow po prostu nie da sie znalezc samemu w swiecie (drop rate jest zbyt niski) wiec trzeba je kupic na AH, tak samo jak matsy na enchanty. Mozna sie "zrobic" do pewnego stopnia z instansow, jasne jak najbardziej. Ale czasem do perfekcyjnego efektu wlasnej postaci potrzeba kilka itemow, ktore trzeba kupic (ja+wiekszosc naszego premade'u wiemy dokladnie co bedziemy miec na sobie od lvlu 19 skonczywszy na 59 powiedzmy - 70 set HW aby natluc itemy z aren poki co jest plan; skaczac co 10 lvli oczywiscie po to, zeby bawic sie na BG). Korzystajac z serwisow sprzedajacych zloto, moge nie zajmowac sie w ogole ta  strona WoWa jaka jest farmowanie zlota, zabawa na AH (oczywiscie robilem tak grajac pierwsze 2-3 razy), crafting + zabawa na AH. Bo jak dlugo trzeba farmowac aby nafarmowac 1k golda ? Na 60tce robilem dawno temu pamietam z samych instansow ok 150g tyg (nie licze sprzedawania dropow + craftingu, jedynie te pieniazki ktore pokazuja sie podczas lootowania ciala). Czyli zakladajmy 200-250g tygodniowo (nie bylem oczywiscie imba ani nie mialem imba ekipy do tego instansowania, same randomy z LFG chatu, a mowie o takich miejscach jak BRD, UBRS, LBRS, Scholo, Strat gdzie ja jako feral druid bylem jednym z healerow, zbierajacych Tier 0). Czyli 250g/tyg x 4 = 1k golda. Zakladajmy ze dropnie jakis epic albo ze 2 dobre itemy, skracamy czas o tydzien, czyli mamy 3 tyg. 3 tyg grania i farmowania dzien w dzien kasy !!!! A to jest 28 £ w serwisie sprzedajacym zloto. Ja to 28 £ zarabiam w 3 godz pracy (pracujac za granica oczywiscie, nie w kraju nazywanym polska). 3 godz pracy contra 3 tygodnie grania ^^ Rachunek jest prosty, wole raz na miesiac, 2 miesiace kupic ten 1k zlota i zrobic sie tak jak chce, i bawic 2 miesiacr na BG z premade'm, ktory jest niepokonany do tej pory w naszej grupie realmow czyli Reckoning. Zabawa na maxa na lvlu 19,29,39,49 - imba ekipa, konkretni ludzie, ktorzy wiedza czego chca i jak to osiagnac.  I to nam sie podoba, tak bedziemy robic zawsze. Przebrnelismy juz przez etap farmoweania kasy w WoWie i wiemy ze jest to strata czasu. Typowe, konsumenckie podejscie do gry komputerowej w XXI wieku. Takie jest moje zdanie na ten temat. Uwazam dyskusje za otwarta, jesli ktos ma ochote cos powiedziec na ten temat.

Ad Ban
Dlaczego od razu ostre uzaleznienie i nolife ? Ja mam stary 29 lat, rodzine, regularna prace, w WoWa gram dla przyjemnosci. Nie spedzam w nim 10 godz dziennie, 8 pracuje i reszte spie. Kiedys tak bylo ale teraz juz nie.  How to make 100g in 1h ? Ja w 1h robie ~300g w real life. Nie mam ochoty marnowac czasu w grze na cos, co nie sprawia mi przyjemnosci, czyli farmowanie kasy. Za stary jestem na to chyba i czas jest dla mnie zbyt cenna sprawa. Z zabaw na aukcji bardziej wole ebay czy allegro od AH w swiecie WoWa.  A jesli dla Ciebie pieniadze w WoWie sa nikomu nie potrzebne, to odddawaj je proponuje wszystkie co miesiac do banku gildii szlachetny gest, potwierdzajacy Twoje wlasne slowa. Dlatego nie zgadzam sie z Twoim stwierdzeniem, iz kupowanie zlota w wowie jest glupie. Glupie jest moim zdaniem poswiecanie czasu na farmowanie matsow w swiecie, po to zeby wycraftowac pasek, ktory potem sprzedam za 20g na AH. A co do spamu w mailboxie - nie da sie go uniknac, moze niedlugo beda addony ktore beda kasowaly automatycznie spam, tak samo jak na Twoim kmpie masz soft do blokady spamu. Jakkkolwiek pamietaj. ze i to i to zostalo stworzone przez ludzi, wiec to oni beda wiedziec jak obejsc zabezpieczenia i ZAWSZE do konca zycia bedziesz dostawal spam, bo idealny spam filter nie istnieje i niegdy nie bedzie istnial. 

Ad Berenice :
Odkad stary weszly boty, nikt juz nie kradnie kont, chyba ze kolega ktory podejrzal Ci haslo przez ramie, badz pseudo haker ktory wlasnie zassal pare keyloggerow z sieci i wrzucil je na osiedlowego Tempa . Bot - prosty skrypt wykorzystujacy exploit w systemie, dlaczego mialby byc czyms zlym/zabronionym ? Skoro bug istnieje, czemu go nie wykorzystywac ? Jak go zalataja, trzeba bedzie wymyslic inny. Jest to w pewnym sensie dobre, bo wzmaga kreatywnosc ludzi ktorzy zajmuja sie pisaniem skryptow. A z drugiej strony, niejako zmusza Blizza do ulepszania swoich produktow, zeby za przeproszeniem nie dawac sie "ruchac w dupe" tak jak bylo w przypadku kazdego Diablo. Czyli podsumowujac, bot nie jest niczym zlym. To tak jak ludzie nazywania mrowkami nosili wodke przez granice, zeby zarobic kase na jedzenie dla swoich rodzin. To byl bug prawny. Zasada "mrowek" byla takimi skryptami. Skorzystali na tym wszyscy. I panstwo sasiadujace, bo sprzedawali wiecej alkoholu, celinicy - bo kradli z plecakow i wyciagali zza paskow torebki ze spirytusem, rodziny "mrowek" bo mialy co jesc i dzieci mialy nowe buty, ja,ty,my,spoleczenstwo - bo mielismy tani alkohol na imprezy, panstwo - bo w koncu ktos zmienil prawo na "lepsze". Tak samo jest w przypadku blizzarda. Wszystkie strony na tym korzystaja.


P.S.
Lol lol lol dlugi ten post ^^

Moze to sie wydawac dziwne niektorym ale lubie doprowadzac cos co robie do perfekcji, czy jest to praca czy nawet gra komputerowa. Sprawia mi to jeszcze wieksza przyjemnosc jesli tak jak w przypadku WoWa wiem, ze jestesmy najlepszym premade'm w naszych przedzialach lvlowych na serverach z jakimi gramy jaki chodzi na BG, za kazdym razem jak tylko wykonamy plan dotyczacy wygladu wlasnych postaci i zatrzymujemy sie na jakis czas pobawic w pvp. Czyli co 10 lvli ^^ I to jest przyjemne uczucie, ktore chcialbym zeby wszyscy mieli okazje doznac. Howgh.

Ostatnio edytowany przez Inkwizytor (2007-04-09 20:17:51)


http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/sygnatura.jpg
Wiem, ze mam problemy z interpunkcja...

Offline

 

#9 2007-04-09 14:33:13

Katastrofa

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 53

Re: GOLD

Nic dodac, nic ujac Inkwizytor
Podpisuje sie pod tym , co napisales wszystkimi czterema konczynami

Ostatnio edytowany przez Katastrofa (2007-04-09 14:35:58)

Offline

 

#10 2007-04-09 23:43:44

Adargh

Administrator

2986978
Zarejestrowany: 2007-03-16
Posty: 94

Re: GOLD

Ciesze sie ze poruszono ten temat - jak bede mial tylko chwilke czasu to sie wypowiem...


Pro Gloria Et Patria

Offline

 

#11 2007-04-10 15:24:49

Silveniss

Gadula

4036556
Call me!
Skąd: Doncaster
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 78
WWW

Re: GOLD

Kupowanie zlota ... mozna by troszke porownac troszke do hazardu ... bo ile by sie nie wlozylo zawsze wychodisz pod kreska ... tyle ze tu kupujac zloto kupujesz swoj bezcenny czas ... a jak wiadomo lata leca a najwazniejsze sa wspomnienia ... hihi... nie chcial bym pamietac z wow'a tylko farmienia ... a wy??

Chazardzista nie jestem bo jak bym mial obstawiac konie ... i czuc adrenaline kiedy moj kon wygrywa albo lamie noge ... to wole wydac prawdziwe pieniadze na zloto w wow i zobaczyc na BG jak moja postac jest nie do zaje.... zabicia:D. Wiadomo ze pieniadze szczescia nie daja i trzeba je wydawac ... czemu nie na zloto ??

Biorac pod uwage fakt ze czasochlonnosc farmiemia i zdobywania zlota przedstawiona przez Inkwizytora napewno nie wyglada ciekawie, bo kto poswieca dni i tygodnie na to tylko by uciulac troche grosza i kupic lepszy sprzet... Ja nie podchodze do calej gry moze tak profesjonalnie jak niektorzy z was, czego nie neguje bo to bazdzo dobrze jak ludzie maja pasje mi wystarcza pare godzin w tym fajnym swiecie ... i do tej pory nie kupowalem zlota ... bo znalazlem taki sposobik na w miare szybkie robienie go dzieki enchantyingowi i do tej pory zawsze mi starczalo ... Nie wspominajac o pomocy jaka dostalem od wielu czlonkow gildi ... nie bede tu po nazwiskach sypal ale oni i tak wiedza a ja im za to dziekuje bardzo ...  Oczywiscie nie mam najlepszych zeczy na sobie ale mysle ze nie wygladam jak ostatni dziadyga ... ale czym dalej wchodzi sie w gre drobne ciulanie i farmienie juz nie wystarcza bo sprzet staje sie coraz drozszy no i te podatki ... dlatego napewno w najbizszym czasie kupie zloto zeby zrobic z niego uzytek ... Szczerze mowiac mnie naprzyklad kreca wyprawy na aliantow jak ostatnio z Adargh w Duskwood ... hihi ... czy szwendanie sie po krainach ... moze to nie dla wszystkich ale kazdy czerpie z gry co uwarza za najciekawsze i najfajniejsze dla niego ... a na to trzeba czasu i wole go spedzac ... czy na BG ... czy na instansach z gropa znajomych ( uklony dla i tu wskaze personalnie i po nazwiskach hahah Pogromca... Katastrofa ... Grimun... Cwaniak ... i wielu innych ) czy wluczac sie po swiecie wow ... I konczac te bzdurzenie fakt ze mozna kupic zloto i nie zajmowac sie farmieniem ... nie plakac przed monitorem na AH kiedy widzisz cos dla siebie a sakiewka swieci pustka ... a zajmowac sie tylko graniem z kumplami jest wystarczajaco przekonywujacy do kupowania zlota ...

A pozyczanie "TAK" Beranice masz racje ... dobra cecha ... jak juz kupie zloto napewno Ci troche wysle ... masz u mnie jak w banku ...

Ostatnio edytowany przez Silveniss (2007-04-10 16:31:38)


... Anarchy in the UK

Offline

 

#12 2007-04-10 16:18:10

Berenice

Swoj chlop/ Swoja kobitka

Zarejestrowany: 2007-04-01
Posty: 17

Re: GOLD

Hihi, mój pierwszy post był troche prowokacją
Widze, że zadziałało, ponieważ utworzyły się dwa, a nawet trzy fronty poglądowe.
Chciałbym odnieść się do Inkwizytor, ponieważ jego wiadomosć została napisana najlepiej.
Jednakże jest pare niedociągnięć, mianowicie pojawienie się botów nie było równoznaczne z zaprzestaniem kradzieży kont. Kradzież kont zmniejszyła się dzięki zabezpieczeniom blizzarda ( np. launcher ) oraz większej świadomości graczy.

A co ze sprawą inflacji w grze powodowaną przez farmerów?

Na koniec :

Katastrofa napisał:

I dlatego wlasnie moj drogi, musisz prosic sie o matsy, np.

Nie jestem taki biedny, mam 50 + 29 golda (50 dostałem od tak od starej znajomej, kiedyś zamierzam jej oddać).

Ah jeszcze jedno, korzystając z wysokiej oglądalnosci tego tematu, chciałbym również zareklamować :
http://inkwizycja.pun.pl/viewtopic.php?id=15
Dziękuje za uwagę.

Ostatnio edytowany przez Berenice (2007-04-10 16:28:30)

Offline

 

#13 2007-04-10 22:26:38

Daghryl

Gadula

Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 27

Re: GOLD

Troche uprosciles sprawe z tym wykorzystywaniem bledow Inkwizytorze. Zapomniales napisac o rodzinach ludzi prowadzacych monopolowe, ktore za pewne tracily sianko na mrowkowaniu.
I z pewnoscia nie byly to male pieniadze, bo marza na alkohol jest bardzo wysoko a np. u mnie na wsi ludzie zaopatrywali sie glownie w spirytus z promow, pozniej Czech.
Przyklad ten mozna przeniesc rowniez na WOWa. Piszesz, ze wszyscy sa szczesliwi z tego ze mozna przyczitowac z goldem? Na pewno nie jestem z tego powodu szczesliwy ja i mysle, ze inni, ktorzy poki co zlota zdecydowali sie nie kupowac. Mam tu na mysli np. rodakow, ktorzy zostali w kraju i nie sa dziecmi handlarzy spirytusem. Dlaczego ktos, kto ma wiekszy stan konta ma miec lepiej w grze?
P.S. Tez odnosicie wrazenie, ze zbyt czesto powtarzam niektore wyrazy?

Ostatnio edytowany przez Daghryl (2007-04-10 22:28:11)

Offline

 

#14 2007-04-11 12:16:17

Silveniss

Gadula

4036556
Call me!
Skąd: Doncaster
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 78
WWW

Re: GOLD

Widze ze powoli zmiezamy do tematu miec czy byc ?... oraz do tego czy kogos stac na kupowanie czy nie ? ... mysle ze takie sprawy nie sa najprzyjemniejsze ... bo z gry ktora ma oderwac nas od rzeczywistosci, szarzyzny i trosk zycia codziennego robimy poligon i wyscig szczurow ... nie po kase jak w zyciu realnym ale po ... Zloto i Levele ... a jedno wiaze sie z drugom bardzo scisle ... to nie jes zabawne ...

Poruszanie tematu Inflacji w gzre ?? ,,, sorry ale kogo to obchodzi ? znaczy to tylko ze wydam wiecej kupionej kasy czy bede farmil o tydzien dluzej, zdaje sie ze zmiezamy niebezpiecznie do tematow ... biedniejsi i bogatsi ... a w wow do tej pory mielismy szanse byc rowni ... kupowanie zlota zachwialo ta rownowage i w tej chwili ten kto nie kupi zlota bedzie poprostu slabsdzy ... w swiecie realnym ( bo go niestac na kupowanie kasy) i w grze ( bo bedzie zawsze mial mniej zlota) ... to przykre i mam nadzieje ze w naszej gildi nigdy nie zaistnieje sytuacja Klasy wyzszej i Klaszy najnizejuposazonej ... ( bo to grozi rewolucja robotniczo chlopska i babska )

A dzieci handlazy spitytusem moga byc tylko zadowolone z tego ze mialy mozliwosc zaobserwowania jak ludzie potrafia sobie radzic w ciezkim zyciu ... bo trzeba stanac twarza w twarz z glodem i bieda zeby wiedziec jak z nia walczyc ... proceder mrowek nazwal bym raczej zaradnoscia zyciowa ... a to ze pewne zachowania spoleczne przenoszone sa do gry nie dziwi mnie wcale ... poniewaz ludzie utozsamiaja sie z gra i postaciami to normalne ... dlatego dyskusja ... kupowac zloto czy powiedziec zdobylem je sam w grze ? nie bedzie miala konca ... ale chetnie bede sie jej przyglondal

sami sobie zadajcie pytanie ... kupowac czy nie ??


... Anarchy in the UK

Offline

 

#15 2007-04-12 14:47:44

Inkwizytor

Wladze Inkwizycji

Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 150

Re: GOLD

Daghryl napisał:

Zapomniales napisac o rodzinach ludzi prowadzacych monopolowe, ktore za pewne tracily sianko na mrowkowaniu.
I z pewnoscia nie byly to male pieniadze, bo marza na alkohol jest bardzo wysoko...

Nie wiem jak Wy ale ja wolalem kupowac tania wodke zza granicy niz alkohole pedzone w bimbrowniach, butelkowane, kapslowane i banderolowane po piwnicach i wstawiane na polki do lokalnych monopoli. Jasne, istnialo ryzyko ze te zza granicy powstawaly w ten sam sposob ale ich cena byla tak nieduza, iz jakos wydawalo nam sie to nieoplacalne dla przecietnego Pepika, czy Wasyla.

Daghryl napisał:

Przyklad ten mozna przeniesc rowniez na WOWa. Piszesz, ze wszyscy sa szczesliwi z tego ze mozna przyczitowac z goldem? Na pewno nie jestem z tego powodu szczesliwy ja i mysle, ze inni, ktorzy poki co zlota zdecydowali sie nie kupowac.

Moj post mial po czesci na celu obalenie blednego pogladu na botowanie w grze. Nie jest to cheat'owanie lecz wykorzystywanie dostepnych bugow. W obecnym czasie kazdy z nas moze kupic sobie bota do farmowania kasy, exp'a, fishingu czy czegokolwiek dusza zapragnie. Nie jest to zbyt drogie. Mozna kupic nowa gre, zalozyc postac na serverze, odpalic bota i czesac kase az milo. Tylko Blizzowi to sie nie podoba, bo zaznacza w umowie, ze wszelkie wykorzystywanie ich niedociagniec wiaze sie z banem konta. Swoja droga, strachy na lachy, na codzien spotykam w grze nascie botow. Juz nawet ich nie report'uje, bo wiem ze niektore z nich moga farmowac kase dla moich przyjaciol z servera.

Daghryl napisał:

P.S. Tez odnosicie wrazenie, ze zbyt czesto powtarzam niektore wyrazy?

Nie zauwazylem nic takiego


http://www.freewebs.com/20harrowden/wow/sygnatura.jpg
Wiem, ze mam problemy z interpunkcja...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plInfluencerzy busy Kiel